Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 11:31:19

Шоста сесія обласної ради шостого скликання

23.12.2011   11:00Агенцiя

Початок сесії об 11 годині в залі засідань обласної ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про звіт голови обласної державної адміністрації.

2. Про звіт про виконання обласного бюджету і витрачання коштів резервного фонду обласного бюджету за 9 місяців 2011 року.

3. Про Програму створення страхового фонду документації Чернігівської області на 2011-2015 роки.

4. Про Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2012-2015 роки.

5. Про Програму інформатизації Чернігівської області на 2012-2014 роки.

6. Інші питання.

На сесію запрошуються голови районних рад, міські голови, представники обласної державної адміністрації, керівники обласних державних установ, журналісти.

Останні новини Чернігівщини

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини