Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 07:09:46

Наукова конференція, присвячена 360-річчю від дня народження святителя Іоанна Максимовича

09.12.2011   11:00Агенцiя

9 грудня у приміщенні Колегіуму (на Валу) відбудеться наукова конференція, присвячена 360-річчю від дня народження святителя Іоанна Максимовича, митрополита Тобольського і всього Сибіру.

У програмі конференції: відкриття виставки об 11.00 та пленарне засідання за участю дослідників з Чернігова, Ніжина та Києва (початок об 11.30).

Зокрема, в науковій конференції візьмуть участь: Валерій Шевчук (письменник, лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка) з доповіддю “Чернігівська школа поетів періоду Іоанна Максимовича”; Ольга Травкіна (завідувач відділу музейної та науково-фондової діяльності Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній, кандидат історичних наук) – “Іоанн Максимович – засновник Чернігівського Колегіуму”; Анатолій Адруг (доцент кафедри етнології та краєзнавчо-туристичної роботи Інституту історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка) – “Портрети Іоанна Максимовича”; Ольга Циганок (докторант Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, кандидат історичних наук) – “Епітафії Амвросію Дубневичу з чернігівської поетики 1750 р.”.

Організатори наукової конференції: Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній”, Інститут історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г Шевченка, Чернігівський обласний історичний музей ім. В.В. Тарновського, Чернігівська обласна орагнізація Національної спілки краєзнавців України.
 

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.