Тренінгове навчання щодо особливостей підготовки та реалізацій проектів
3 вересня о 15 год. в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (проспект Миру, 43, приміщення Чернігівської обласної ради, ауд. № 3), для представників громадських організацій, які бажають взяти участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), буде проходити тренінгове навчання щодо особливостей підготовки та реалізацій проектів.
Детальніша інформація щодо конкурсу знаходяться за посиланням http://oda.cg.gov.ua/index.php?id=36452&tp=0 (рубрика «Консультації з громадськістю» на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації).
Бажаючих прийняти участь в даному заході, прохання попередньо зареєструватися за телефонами: (0462) 67-59-67, (093) 1922245, (068) 0799990 (Володимир Сергійович).
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.