Зустріч з відомим українським письменником Леонідом Никифоровичем Горлачем
22 серпня о 12-й годині в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського в рамках циклу “Музейні зустрічі” з нагоди Дня незалежності України відбудеться зустріч з відомим українським письменником Леонідом Никифоровичем Горлачем.
Л.Н. Горлач (Коваленко) народився 4 квітня 1941 року в Ріпках. Дитинство його минуло в с. Червоний Колодязь Ніжинського району. Після закінчення Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя працював журналістом, займався популяризацією художньої літератури в Національній спілці письменників України. Нині – головний редактор газети Товариства “Чернігівське земляцтво” у Києві – “Отчий поріг”.
Перша книга Леоніда Горлача – лірична збірка “Сонце в зіницях” побачила світ у 1965 році. Відтоді талановитий поет, прозаїк, літературознавець, перекладач встиг подарувати читачам понад 40 книг. Лауреат багатьох міжнародних та українських премій Л. Горлач у 2013 році за збірку поезій “Знак розбитого ярма” удостоєний Національної премії України імені Тараса Шевченка.
Під час зустрічі шанувальники таланта Леоніда Горлача матимуть можливість поспілкуватися із земляком, послухати його поезії та пісні на його вірші у виконанні заслужених артистів України О. Биша та М. Збарацького, познайомитися з книгами земляка на виставці, наданій спеціального для зустрічі Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою імені В.Г. Короленка, а також придбати “лауреатську” збірку поезій Л. Горлача. Зі словом про колегу виступить ще один шевченківський лауреат – поет, редактор “Гарту” Д. Іванов.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression