Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 03:19:02

Створімо "Карту мрії української родини" разом!

23.08.2013   16:03Агенцiя

До Дня незалежності України в Чернігові відбудеться акція «Карта мрії української родини», участь у ній можуть взяти всі бажаючі. Для цього треба прийти 23 серпня на Зелену сцену (Алея Героїв біля Красної площі) з 16.00 до 20.00 або 24 серпня до Міського парку культури та відпочинку з 10.00 до 16.00, знайти стіл з табличкою «Карта мрії української родини» та включитися у творчий процес. На вас чекатимуть представники організаторів - компанії BITLINE та Медіа-центру «Моє місто».
Цікаво, що подібні акції одночасно відбудуться в інших містах України, зокрема, в Києві «Карту української родини» створюватимуть на головній площі - на Майдані Незалежності також 24 серпня з 10.00 до 16.00. Мета заходу - нагадати жителям нашого міста та країни про сімейні цінності, відродити віру в родину та зміцнити культуру родини. Кожна з родин-учасників може створити свою унікальну карту мрії, а потім всі вони будуть скріплені разом на величезному листі паперу.

Як стати учасником свята?

Крок 1. Прийдіть всією родиною на Зелену сцену 23 серпня або до Міського парку культури та відпочинку 24 серпня та візьміть безпосередню участь у створенні Карти Мрії. На майданчику, де все це буде відбуватися, знайдеться все, що вам знадобиться: журнали, з яких можна вирізати картинки, ручки та фломастери, клей та папір.
Крок 2. Створіть Карту Мрії в родинному колі, вона може бути будь-якого формату. На ній мають бути відображені три найголовніші цілі вашої родини на цей рік. Вони можуть бути намальовані або ж приклеєні як вирізки з журналів.
Крок 3. Передайте вашу Карту Мрії представникам організаторів - компанії BITLINE та Медіа-центру «Моє місто», і всі вони будуть прикріплені на одній величезній Карті Мрії української родини.

Партнери проведення акції: Творча агенція «Че студіо» та ПП «Компанія АЛДТ рейд». Запрошуємо журналістів поширити цю інформацію та взяти особисту участь в акції «Карта мрії української родини»!

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.