VІІ відкрита міська Спартакіада серед спортсменів-ветеранів
10 серпня до річниці незалежності України у Чернігові проводиться відкрита міська Спартакіада з велоспорту серед спортсменів-ветеранів.
Метою цих змагань є пропаганда здорового способу життя, розвиток велосипедного спорту та туризму, залучення до регулярних занять спортом мешканців міста всіх вікових груп.
10 серпня о 10.00 на відрізку траси Чернігів-Славутич (14 км) буде дано старт індивідуальній гонці на час - 20 км (старт роздільний).
Реєстрація учасників змагань з 8.30 до 9.15 год. на Красній площі міста біля обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.
До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі незалежно від статі на всіх типах велосипедів. Учасники змагань:
І група - 23-39 років,
ІІ - 40-49 років,
ІІІ - 50-59 років,
ІV - 60 років і старші,
V група - жінки.
У програмі спартакіади проводиться Чемпіонат міста серед юнаків 13-14, 15-16 років, молоді до 23 років і дівчат. У змаганнях візьмуть участь діючі спортсмени-ветерани, переможці всеукраїнських і міжнародних змагань.
Переможці і призери змагань у всіх вікових групах будуть нагороджені медалями, грамотами і призами.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.