“Десна” (Чернігів) – “Титан” (Армянськ)
“Десна” (Чернігів) – “Титан” (Армянськ)
27.07.2013 р., субота
18:00. Чернігів. Стадіон ім.Гагаріна
Арбітр: Павло Чижевський (Київ)
Асистенти: Ігор Сидорук (Сумська область), Руслан Кисельов (Суми)
Дискваліфіковані: Роман Войнаровський (“Титан”)
“Титан” після двох зіграних турів міцно влаштувався на першій позиції в рейтингу найбільш грубих команд ліги. У двох матчах кримчани отримали три червоні картки. Тому наставник “Титану” Олег Лутков у другому поєдинку поспіль не зможе розраховувати на всіх своїх футболістів. У Чернігові через дискваліфікацію не зіграє Роман Войнаровський. Його місце в центрі поля напевно займе інший Роман – Климентівський, який здорово увійшов у гру в попередньому матчі команди проти “Буковини”. До слова, той поєдинок “Титан” може сміливо занести собі в актив. Команда грамотно зіграла в обороні і вибігала в контратаки – і це незважаючи на те, що практично цілий тайм вона провела в меншості. Як результат – кримчани здобули мінімальну перемогу (1:0) і тепер мають намір обіграти ще й “Десну”.
Підопічні Олександра Рябоконя, у свою чергу, тиждень тому невдало з’їздили до Краматорська. З Донецької області чернігівці повернулися ні з чим, програвши місцевому “Авангарду”. Єдине, що “Десна” може занести собі в актив – це гол Фурти, який став для команди першим у нинішньому сезоні. Як щодо того, щоб в третьому турі здобути прем’єрну перемогу в поточному чемпіонаті? Вболівальники команди на це дуже розраховують.
Статистика очного протистояння: раніше не зустрічались
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.