Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:33:34

Обласна екологічна служба проводить засідання за “круглим столом”

23.07.2013   15:00Агенцiя

23 липня о 15:00 відбудеться засідання “круглого” столу з питань щодо внесення змін до Регламенту погодження Мінекології надання надр у користування (Наказ Мінекології України від 17.06.2013 № 266, зареєстрованого в Мін’юсті України 25.06.2013 р. за № 1050/23582).

Керівництво та спеціалісти Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації висвітлять основні зміни та вимоги природоохоронного законодавства в сфері користування надрами, нададуть відповіді на питання, що хвилюють громадськість.

До участі в заході запрошуються зацікавлені представники громадськості та громадських організацій, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, регіональних, місцевих ЗМІ та всі бажаючі.

Засідання за “круглим столом” відбудеться в конференц-залі за адресою: м. Чернігів, вул. Малясова, 12, ІІІ поверх.

Питання до спеціалістів, що стосуються змін у законодавстві щодо надання надр у користування тощо надавати за тел.: (04622) 4-21-76, або на електронну адресу: press@eco23.gov.ua.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини