Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 05:28:43

У Чернігові “Свобода” пікетуватиме ОДА в знак солідарности з врадіївцями

09.07.2013   14:00Агенцiя

9 липня члени Чернігівської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” долучаться до загальноукраїнської акції солідарности з врадіївцями проти свавілля влади “Зупиніть свавілля – припиніть війну!”. Націоналісти пікетуватимуть Чернігівську обласну державну адміністрацію.

Основні вимоги пікету:
– до влади: публічне засудження з боку голови ОДА злочину врадіївських ґвалтівників; відкриття гарячих ліній для постраждалих від міліційного свавілля;
– до МВС: переатестація усіх міліціянтів та негайне відсторонення від займаної посади у разі виявлення хоча б одного факту свавілля.

Початок – о 14:00.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ