Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 18:54:11

Семінар на тему: “Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС"

12.07.2013   14:00Агенцiя

Семінар на тему: “Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: основні аспекти та переваги. Реформування системи технічного регулювання”.
Проводить Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації.
Готельно-туристичний комплекс “Придеснянський” (м.Чернігів, вул.Шевченка, 99-а).
Початок о 14:00.

14:00 – 14:30 - Реєстрація
14:30 – 14:50 - Вступне слово від Представника обласної державної адміністрації, Представника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Керівника Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом” Стефаноса Іоакеімідіса
14:50 – 15:00 - Поточний стан торговельно-економічного співробітництва області з країнами-членами Європейського Союзу. (представник обласної державної адміністрації)
Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі: основні аспекти та переваги.
15:00 – 15:20 - Загальний огляд та ключові аспекти зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.
Крівцун Катерина Ігорівна – головний спеціаліст відділу торговельно-економічного співробітництва з ЄС департаменту європейської інтеграції Miністерства економічного розвитку і торгівлі України
15:20 – 15:30 - Питання та відповіді
15:30 – 15:50 - Перерва на каву
ТБТ в рамках ЗВТ і реформування системи технічного регулювання.
15:50 – 16:40 - Технічне регулювання в контексті ЗВТ. Стефанос Іоакеімідіс – керівник Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом”
16:40 – 17:20 – Реформа системи технічного регулювання в Україні: що, навіщо, як?
Дмитро Луценко – експерт з юридичних питань Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом”
17:20 – 17:40 - Питання та відповіді

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини