Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 17:28:38

Семінар на тему: “Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС"

12.07.2013   14:00Агенцiя

Семінар на тему: “Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: основні аспекти та переваги. Реформування системи технічного регулювання”.
Проводить Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації.
Готельно-туристичний комплекс “Придеснянський” (м.Чернігів, вул.Шевченка, 99-а).
Початок о 14:00.

14:00 – 14:30 - Реєстрація
14:30 – 14:50 - Вступне слово від Представника обласної державної адміністрації, Представника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Керівника Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом” Стефаноса Іоакеімідіса
14:50 – 15:00 - Поточний стан торговельно-економічного співробітництва області з країнами-членами Європейського Союзу. (представник обласної державної адміністрації)
Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі: основні аспекти та переваги.
15:00 – 15:20 - Загальний огляд та ключові аспекти зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.
Крівцун Катерина Ігорівна – головний спеціаліст відділу торговельно-економічного співробітництва з ЄС департаменту європейської інтеграції Miністерства економічного розвитку і торгівлі України
15:20 – 15:30 - Питання та відповіді
15:30 – 15:50 - Перерва на каву
ТБТ в рамках ЗВТ і реформування системи технічного регулювання.
15:50 – 16:40 - Технічне регулювання в контексті ЗВТ. Стефанос Іоакеімідіс – керівник Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом”
16:40 – 17:20 – Реформа системи технічного регулювання в Україні: що, навіщо, як?
Дмитро Луценко – експерт з юридичних питань Проекту ЄС “Додаткові заходи щодо виконання Програми підтримки галузевої політики “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом”
17:20 – 17:40 - Питання та відповіді

 

Останні новини Чернігівщини

Піротехніки ДСНС знищили 36 одиниць боєприпасів часів минулих війн

Піротехніки ДСНС знищили 36 одиниць боєприпасів часів минулих війн 17:08

Упродовж вихідних 22-23 лютого групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено 36 одиниць вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.