Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 06:11:08

Чернігівські підприємці за власний кошт оновлять стародавній Вал

06.12.2011   14:00Агенцiя

6 грудня о 14.00 у Експертному клубі “Чиста політика” відбудеться прес-конференція з представниками заповідника “Чернігів стародавній” та чернігівськими підприємцями.
Підприємці вийшли з ініціативою за власний кошт встановити торгові точки на території заповідника, де туристи й чернігівці зможуть придбати сувеніри, вишиванки, вироби місцевих народних майстрів, а також продукти харчування. Проекти торгових точок будуть продемонстровані журналістам. Всі вони виготовлені у стилі, що відповідає народним та історичним традиціям Чернігова.
Також представники ЗМІ зможуть побачити вироби чернігівських майстрів, які будуть пропонуватися до продажу на території Валу.
А ще на гостей заходу чекає фуршет від учасників прес-конфереції, підприємців, які пропонуватимуть свою смачну продукцію на Валу.

Останні новини Чернігівщини

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус 16:25

У начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислава Кухаря виявили COVID-19. Цю інформацію він підтвердив особисто.

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19 15:48

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 12 серпня в області виявлено 42 нових випадків COVID-19.

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг 12:02

11 серпня за участі першого заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного, заступниці голови Чернігівської ОДА Наталії Романової та представників дев’яти опорних лікарень області відбулась селекторна нарада з питань реалізації проєкту EMERGENCY. У обговоренні також взяли участь представники підрядних організацій.

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 11:51

Чергова спроба втягнути персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони 11:30

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області неодноразово підіймала питання стосовно недотримання жителями та гостями області закону про поводження з відходами на території дорожнього господарства.