Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 20:09:22

Чернігівські підприємці за власний кошт оновлять стародавній Вал

06.12.2011   14:00Агенцiя

6 грудня о 14.00 у Експертному клубі “Чиста політика” відбудеться прес-конференція з представниками заповідника “Чернігів стародавній” та чернігівськими підприємцями.
Підприємці вийшли з ініціативою за власний кошт встановити торгові точки на території заповідника, де туристи й чернігівці зможуть придбати сувеніри, вишиванки, вироби місцевих народних майстрів, а також продукти харчування. Проекти торгових точок будуть продемонстровані журналістам. Всі вони виготовлені у стилі, що відповідає народним та історичним традиціям Чернігова.
Також представники ЗМІ зможуть побачити вироби чернігівських майстрів, які будуть пропонуватися до продажу на території Валу.
А ще на гостей заходу чекає фуршет від учасників прес-конфереції, підприємців, які пропонуватимуть свою смачну продукцію на Валу.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини