Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 18:56:38

Чому наше суспільство “сліпе” до проблем слабозорих людей?

06.12.2011   14:00Агенцiя

Медіа-центр “Моє місто” пропонує розглянути цю тему під час прес-конференції з нагоди Міжнародного дня інваліда, яка відбудеться 6 грудня о 14.00 в приміщенні обласної наукової бібліотеки ім. В.Короленка. На запитання журналістів нададуть відповіді головний офтальмолог області Лариса Шоломій, представники управління освіти та науки Чернігівської ОДА, а також керівник новоствореної організації “Голос батьків” Зінаїда Шедіна, яка об’єднує батьків дітей з вадами зору.

Питання для обговорення:
– статистична інформація про кількість слабозорих ти сліпих людей у Чернігові;
– причини хвороби, рання діагностика вад зору;
– медичний та соціальний супровід родин, в яких є діти з особливими потребами;
– де можуть навчатися такі діти? Яку освіту вони можуть набути?
– Що заважає запровадженню інклюзивної освіти в Чернігові?
– Міжнародні стандарти для адаптації людей з особливими потребами у міському середовищі;
– Діяльність організації “Голос батьків” задля покращення життя людей з вадами зору в нашому місті.
-
Ця прес-конференція – продовження акції “Крок до світла”, яка відбулася в Чернігові у квітні цього року, коли п’ятеро добровольців – депутати міської ради, представники бізнесу, громадських організацій і ЗМІ – з пов’язками на очах спробували подолати нескладний і цілком безпечний для зрячої людини маршрут – дісталися від будинку Чернігівської міської ради до бібліотеки ім. В. Короленка.

Акція мала на меті привернути увагу до проблем слабозорих і сліпих людей. Ми вважаємо, що головна проблема сліпоти – це не проблема втрати зору, реальна проблема – це нерозуміння, відсутність можливостей та інформації.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини