Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 20:28:01

Чому наше суспільство “сліпе” до проблем слабозорих людей?

06.12.2011   14:00Агенцiя

Медіа-центр “Моє місто” пропонує розглянути цю тему під час прес-конференції з нагоди Міжнародного дня інваліда, яка відбудеться 6 грудня о 14.00 в приміщенні обласної наукової бібліотеки ім. В.Короленка. На запитання журналістів нададуть відповіді головний офтальмолог області Лариса Шоломій, представники управління освіти та науки Чернігівської ОДА, а також керівник новоствореної організації “Голос батьків” Зінаїда Шедіна, яка об’єднує батьків дітей з вадами зору.

Питання для обговорення:
– статистична інформація про кількість слабозорих ти сліпих людей у Чернігові;
– причини хвороби, рання діагностика вад зору;
– медичний та соціальний супровід родин, в яких є діти з особливими потребами;
– де можуть навчатися такі діти? Яку освіту вони можуть набути?
– Що заважає запровадженню інклюзивної освіти в Чернігові?
– Міжнародні стандарти для адаптації людей з особливими потребами у міському середовищі;
– Діяльність організації “Голос батьків” задля покращення життя людей з вадами зору в нашому місті.
-
Ця прес-конференція – продовження акції “Крок до світла”, яка відбулася в Чернігові у квітні цього року, коли п’ятеро добровольців – депутати міської ради, представники бізнесу, громадських організацій і ЗМІ – з пов’язками на очах спробували подолати нескладний і цілком безпечний для зрячої людини маршрут – дісталися від будинку Чернігівської міської ради до бібліотеки ім. В. Короленка.

Акція мала на меті привернути увагу до проблем слабозорих і сліпих людей. Ми вважаємо, що головна проблема сліпоти – це не проблема втрати зору, реальна проблема – це нерозуміння, відсутність можливостей та інформації.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.