Ринок нерухомості в Чернігові: тенденції та перспективи
Чи дорожчають квартири в нашому обласному центрі?
Чи користуються попитом приватні будиночки?
Де вигідніше купувати житло – у забудовника чи на вторинному ринку?
Чи спростилася реальна процедура оформлення майнових прав громадян у зв’язку з реорганізацією БТІ з 1 січня 2013?
Запрошуємо представників чернігівських ЗМІ дізнатися про основні тенденції ринку нерухомості нашого міста та області!
Прес-конференція відбудеться 4 липня об 11.00, місце проведення – конференц-зала готелю “Україна” (IV поверх).
На запитання журналістів нададуть відповіді представники Обласного управління юстиції, приватні нотаріуси
(на яких нині покладена функція реєстрації майнових прав) та чернігівські ріелтори.
Пропонуємо поговорити про таке
– Які тенденції на ринку нерухомості спостерігаємо в Чернігівському регіоні упродовж першого півріччя поточного року
– Які прогнози на найближчі місяці – коли варто купувати нерухомість?
– Як зміни в законодавстві щодо оформлення майнових прав на житло та земельні ділянки позначилися на ринку нерухомості?
– Чи спростилася процедура оформлення майнових прав для звичайних громадян?
– Які функції нині виконує БТІ, а чим займається реєстраційна служба Обласного управління юстиції?
– Про які ризики, пов’язані з придбанням житла, мають знати покупці?
Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!
Для участі в прес-конференції просимо завчасно акредитуватися!
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.