Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 21:05:05

Діалог між владою та громадою щодо обласної антикорупційної політики

03.07.2013   15:00Агенцiя

3 липня в Чернігові відбудуться обговорення стану реалізації антикорупційної політики у Чернігівській області за участі представників влади та громади. Проведення заходу було ініційована Чернігівським обласним осередком ВМГО “Демократичні перетворення України” в рамках проекту “ГРОМАДСЬКА ВАРТА: здійснення громадського контролю за реалізацією антикорупційної політики у місті Чернігові та Чернігівській області”.


На круглому столі будуть розглянуті такі питання:

Виконання в 2012 році розпорядження голови ОДА від 10.02.2012 року №31 “Про затвердження плану заходів щодо запобігання проявам корупції на 2012 рік”. Буде надана оцінка антикорупційної політики в 2012 році з боку Чернігівської ОДА та міської ради Чернігова (в т.ч. представника Центру надання адміністративних послуг Чернігова), правоохоронних та контролюючих органів (Прокуратури, Державної фінансової інспекції тощо).

Оцінка громадськості щодо результатів громадського моніторингу та експертизи реалізації антикорупційної політики в діяльності Чернігівської ОДА в 2012 році буде представлена представником Чернігівського обласного осередку ВМГО “Демократичні перетворення України”.

За результатами круглого столу передбачається прийняття Резолюції щодо підвищення ефективності заходів спрямованих на запобігання проявам корупції на Чернігівщині.

Круглий стіл відбудеться 3 липня в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій (м.Чернігів, проспект Миру, 43, ауд. № 3), початок о 15:00.

Зацікавлені громадські організації можуть також ознайомитись із проектом Резолюції круглого столу, що підготовлена Чернігівським обласним осередком ВМГО “Демократичні перетворення України” і подана до оргкомітету, а також внести свої пропозиції та зауваження, написавши на електронну поштову скриньку: project55@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини