В Чернігові відбудеться акція до Міжнародного Дня проти катувань
26 липня 2013 року, з нагоди Міжнародного Дня на підтримку жертв катувань, громадські активісти пікетуватимуть обласне Управління МВС, з вимогою до правоохоронних органів ефективно протидіяти випадкам тортур й жорстокого поводження та притягати винних правоохоронців до відповідальності.
Початок акції: 10.00, в середу 26 липня 2012 року.
Місце біля приміщення Управління МВС України в Чернігівській області (м.Чернігів, Проспект Перемоги, 74).
Довідково:
Міжнародний День на підтримку жертв катувань установлено 1997 року Генеральною Асамблеєю ООН для викорінювання катувань і забезпечення ефективного функціонування Конвенції проти катувань і інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.