Ці милі малюночки
Безперечно, кожен з нас в шкільні роки хоч раз та змалював останню сторінку своєї зошити синьою і червоною кульковою ручкою, забруднений руки. Або м’яким олівцем, розтираючи його відірваними з тієї ж зошити шматочками паперу.
Наш нинішній автор – Валерій Лисиця пропонує зануритися в світ того малюнка, майстерно доповнений дотепними підписами.
Відкриття експозиції 3 грудня о 17.00, 4 грудня працюємо з 10.00 до 17.00
Адреса: Київська, 12, Галерея вихідного дня Чернігов24.
Партнери Галереї вихідного дня Чернігов24: громадська організація “Чернігівська ініціативна група”, меблеве ательє “МАК”, шафи купе на замовлення “Купе-Хаус”.
Інформаційна підтримка: міський портал Gorod.cn.ua, довідковий портал Чернігова Siver – Info, чернігівське незалежне інтернет-видання “Високий Вал”, інформ – агенція “Чернігівський Монітор”.
Останні новини Чернігівщини
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
У січні-жовтні 2025 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 9 мільярдів гривень податків та зборів 09:38
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-жовтень 2025 року надійшло 9 млрд грн від сплати податків і зборів
Експерти НСЗУ провели виїзні робочі зустрічі із надавачами послуг за пакетами стоматологічної допомоги та зубопротезування для захисників і захисниць 09:36
Зворотний зв’язок від лікарів, які працюють з особами, що захищають і захищали незалежність України, важливий для розвитку державних програм.
14 листопада: цей день в Україні і світі 09:29
День 1360 Російська агресія - Day 1360 Russian aggression
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).