Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 06:46:45

Чернігів з робочою поїздкою відвідає Голова Верховної Ради України Володимир Рибак

31.05.2013   10:00Агенцiя

Голова Верховної Ради України ознайомиться з роботою ПрАТ «Чернігівський автозавод» та поспілкується з працівниками підприємства, а також відвідає обласний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

В.Рибак проведе зустріч з представниками органів місцевого самоврядування та керівництвом місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій області.

Голова Верховної Ради України також поспілкується з журналістами.

Увага! З питань акредитації представників ЗМІ на заходи за участю Голови Верховної Ради України Володимира Рибака прохання звертатися до відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради. Тел. 675-156, 774-533.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ