Розширена нарада “Про роботу служби державної ветеринарної медицини міста у 2012 році та організацію роботи у 2013 році”
Розширена нарада із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь міської ради, головами Деснянської та Новозаводської районних рад, керівниками міських органів державної виконавчої влади, міських служб та засобів масової інформації: “Про роботу служби державної ветеринарної медицини міста у 2012 році та організацію роботи у 2013 році”
Інформує: Пономаренко Валентина Миколаївна – начальник управління ветеринарної медицини у м. Чернігові
Початок - 08.00
Останні новини Чернігівщини
Переоформити автівку, куплену через фінансовий лізинг, стало простіше: що змінилося з 1 січня 13:17
Цього року відбулися зміни щодо переоформлення транспортних засобів, які фізичні чи юридичні особи придбали за договором фінансового лізингу. Так, з 1 січня перереєструвати автівку можна навіть у разі внесення лізингодавця до Єдиного реєстру боржників.
На Корюківщині поліцейські затримали торгівця наркотиками 11:35
Оперативники та слідчі Корюківського районного відділу поліції викрили незаконну діяльність 28-річного жителя Корюківки, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
23 січня: цей день в Україні і світі 10:32
День 1430 Російська агресія - Day 1430 Russian aggression
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.