Прес-конференція на тему "Краса врятує світ"
28 травня об 11:00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (вул. Гетьмана Полуботка, 6-а) відбудеться прес-конференція на тему «Краса врятує світ».
Захід організовано з нагоди проведення акції «Укравтодор» – дизайнер універсального взуття».
У такий спосіб організатори акції – небайдужі містянки, ГС «Громадська рада м. Чернігова» та інші громадські організації – сподіваються привернути увагу місцевої влади до стану доріг та тротуарів м. Чернігова, а також наголосити на реалізації свого права носити якісне взуття і ходити по рівних дорогах.
Контактна особа – Олена Варнакова (066) 723-84-52
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.