Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 23:58:55

Громадськість Чернігова вимагає від влади прибрати намет від храму Св. Катерини

24.05.2013   12:00Агенцiя

Громадська акція за участю патріотів Чернігова, відомих діячів, громадських активістів і звичайних людей, мета якої – добитися виконання законів України, а саме – нарешті прибрати незаконно встановлені релігійні споруди з території Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”, відбудеться 24 травня о 12.00 в конференц-залі готелю “Україна”.
За ініціативою Костянтина Іванова Медіа-центр «Моє місто» запросив чернігівців підписати та відправити відповідні звернення до мера Чернігова, начальника УМВС в Чернігівській області, прокуратури.
Для того, щоб прибрати споруди, що плюндрують не тільки символ нашого міста - храм Св. Великомучениці Катерини, а весь старовинний Вал, є всі законні підстави. Йдеться про порушення цілого ряду законів і нормативних актів (зокрема, пункту 5.5. Статуту заповідника, затвердженого наказом Мінкультури від 07.05.2012 р. № 447; ст. 6-1, ч. 4 ст. 33 Закону України «Про охорону культурної спадщини»; Закону України «Про пожежну безпеку», Правил пожежної безпеки в Україні; п. 10.11 «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова» тощо.

Увага! Громадська акція відбудеться 24 травня, вона не матиме жодного політичного чи релігійного забарвлення! Мова лише про виконання законів України та наведення порядку на території Валу – туристичної перлини Чернігова. Приєднуйтеся!

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.