Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 06:57:32

Громадськість Чернігова вимагає від влади прибрати намет від храму Св. Катерини

24.05.2013   12:00Агенцiя

Громадська акція за участю патріотів Чернігова, відомих діячів, громадських активістів і звичайних людей, мета якої – добитися виконання законів України, а саме – нарешті прибрати незаконно встановлені релігійні споруди з території Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”, відбудеться 24 травня о 12.00 в конференц-залі готелю “Україна”.
За ініціативою Костянтина Іванова Медіа-центр «Моє місто» запросив чернігівців підписати та відправити відповідні звернення до мера Чернігова, начальника УМВС в Чернігівській області, прокуратури.
Для того, щоб прибрати споруди, що плюндрують не тільки символ нашого міста - храм Св. Великомучениці Катерини, а весь старовинний Вал, є всі законні підстави. Йдеться про порушення цілого ряду законів і нормативних актів (зокрема, пункту 5.5. Статуту заповідника, затвердженого наказом Мінкультури від 07.05.2012 р. № 447; ст. 6-1, ч. 4 ст. 33 Закону України «Про охорону культурної спадщини»; Закону України «Про пожежну безпеку», Правил пожежної безпеки в Україні; п. 10.11 «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова» тощо.

Увага! Громадська акція відбудеться 24 травня, вона не матиме жодного політичного чи релігійного забарвлення! Мова лише про виконання законів України та наведення порядку на території Валу – туристичної перлини Чернігова. Приєднуйтеся!

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини