Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 17:47:13

Прес-конференція “Безпека пішоходів та механізми співпраці громадських організацій з Державтоінспекцією в Чернігівській області”

23.05.2013   10:30Агенцiя

Прес – конференція відбудеться 23 травня о 10.30 в дискусійному клубі “Експертна думка” за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-А.
Представники Управління ДАІ УМВС України в Чернігівській області та Центру “Доброчин” розкажуть про спільну діяльність, спрямовану на зниження травматизму на дорогах Чернігівщини та представлять програми по навчанню та профілактичній роботі з безпеки пішоходів в Чернігівській області.
Запрошуються всі зацікавлені ЗМІ.
 

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.