Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 11:50:43

Спільне засідання Президії обласної ради організації ветеранів України та Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

23.05.2013   12:00Агенцiя

23 травня 2013 року відбудеться розширене спільне засідання Президії обласної ради організації ветеранів України та Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації. Під час якого буде розглядатися питання про стан і заходи поліпшення медичного обслуговування та медикаментозного забезпечення ветеранів війни та праці, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів військової служби та силових структур, пенсіонерів.
Початок засідання – о 12:00 год. у приміщенні Федерації профспілкових організацій області за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 5 (4-й поверх, зал засідань).

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».