Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 квітня, 16:57:31

Представники чернігівських ЗМІ дізнаються першими, як і для кого працюватиме “Єдине вікно” ПАТ “Чернігівгаз”

17.05.2013   11:00Агенцiя

апрошуємо журналістів на відкриття “Єдиного вікна” для обслуговування клієнтів ПАТ “Чернігівгаз”, яке відбудеться у п’ятницю, 17 травня, об 11.00.

Роботу новоствореної служби продемонструють:
Голова правління ПАТ “Чернігівгаз” Алла Ярова, Перший заступник голови правління – головний інженер Віктор Кресь,
Начальник управління з комерційної діяльності та МТЗ ПАТ “Чернігівгаз” Ігор Льодовий.

До участі запрошені представники Чернігівського відділення антимонопольного комітету, Чернігівського територіального
представництва НКРЕ, Інспекції з питань прав споживачів у Чернігівській області.

В ході прес-туру представники ЗМІ отримають відповіді на такі запитання:
– У зв’язку з якими змінами в українському законодавстві постала потреба відкрити нову сервісну службу;
– Які послуги надаватиме клієнтам “Єдине вікно” “Чернігівгазу”;
– Графік роботи “Єдиного вікна” в Чернігові;
– На скільки скоротиться час очікування клієнтів, які замовляють послугу приєднання до мережі;
– В яких районах Чернігівщини найближчим часом відкриються “Єдині вікна”.
– Які ще послуги надає ПАТ “Чернігівгаз” за адресою пр-т Миру, 53
та матимуть змогу скуштувати запашну каву та чай.

Місце проведення прес-туру: м. Чернігів, пр-т. Миру,53 (Управління з реалізації та розрахунків за природний газ), 4 поверх.
Час проведення: 17 травня 2013 р., п’ятниця, 11.00

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини