Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 14:04:49

Прощання з бойовим прапором!

16.05.2013   09:00Агенцiя

16 травня о 9.00 на території 8 навчального центру Держспецтрансслужби (м. Чернігів, вул.. Щорса, 18) відбудеться історичне звільнення у запас військовослужбовців, які відслужили встановлені терміни строкової служби.
У офіційній частині урочистостей: виступи командирів, ветеранів, солдатів; нагородження кращих військовослужбовців; церемонія прощання з Бойовим Прапором під звучання військового оркестру.
У неофіційній частині урочистостей: справжні чоловічі сльози; прощання з армійськими друзями та командирами; вир емоцій та почуттів які не можливо передати словами чи описати; дотримання солдатських традицій та звичаїв перед звільненням в запас.
Додатково є можливість прослідувати з одним із кращих військовослужбовців строкової служби до його дому в Чернігові щоби відзняти момент зустрічі сина після служби в армії з батьками.
Акредитація до 15.00 15 травня за тел. 095-684-02-86, 093-001-98-94 – Євгеній
Прес-служба Голови Адміністрації Держспецтрансслужби

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 13:03

25 травня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар 12:48

20 травня, коли учасники меморіального заходу вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року здійснилипокладання квітів до меморіальної дошки національного героя та духовного лідера кримських татар Номана Челебіджіхана (1885-1918 роки), яка знаходиться на фасаді будівлізалізничного вокзалу районного центру Ічня, була відсутня поличка для покладання квітів.

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19 12:12

У відповідь на епідемію COVID-19 та викликані нею соціальні наслідки, благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в рамках проєкту «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в Україні», за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс мінігрантів.

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської  області. ДОВІДКА

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської області. ДОВІДКА 12:02

Упродовж 2019 р. послугами пасажирського транспорту області скористалися 78 млн пасажирів. Частка автомобільного транспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень становила 48%.

Близько 600 тис. грн отримав Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

Близько 600 тис. грн отримав Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19 11:55

Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 583 854 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”.