Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 05:16:36

Акція «Зірка Пам’яті»

09.05.2013   20:00Агенцiя

9 травня о 20:00 компанія «Київстар» запрошує прийти на Алею Героїв (площадку біля Червоної площі) вшанувати пам’ять загиблих та запалити «Зірку Пам’яті» з 1418 свічок, в пам'ять про кожен героїчний день Другої світової війни. Жителі Чернігова спільно з волонтерами «Київстар» запалять зірку, на честь вшанування героїв Другої  світової війни.

«Київстар»  вітає ветеранів з 68-ю річницею  Перемоги і дарує вже традиційну Акцію «Дзвінок фронтовому другу», в ході якої ветерани зможуть безкоштовно зателефонувати своїм близьким і друзям в Україні, Росії, Білорусі.
9 травня з 9:00 до 17:00 в місті працюватимуть мобільні бригади волонтерів «Київстар» - вітатимуть ветеранів, допомагатимуть їм здійснювати безкоштовні дзвінки рідним і друзям.
Вшануймо героїчну звитягу  і створімо атмосферу поваги й турботи!
У Чернігові Акція «Дзвінок фронтовому другу» відбудеться з 9:00 до 17:00 :
- на Червоній площі (біля к-тру Щорса);
- на Пагорбі Слави (біля  вічного вогню);
- на Алеї Героїв.
 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини