Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:52:53

Презентація проекту ""Free tours" або "вільні тури"

24.04.2013   12:00Агенцiя

Запрошуємо Вас на презентацію проекту ""Free tours" або "вільні тури" за участі представників громадських організацій, керівництва інституту та представників органів місцевого самоврядування. Захід відбудеться 24 квітня о 12:00 за адресою: м. Чернігів, пр. Миру 13, Інститут історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського, ауд. 308

Для довідки.
 "Free tours" або "вільні тури"  - це оглядові умовно-безкоштовні екскурсії зі збірними групами, які проводяться у визначений час. Чому умовно безкоштовні? Гіди-екскурсоводи працюють безкоштовно, але, за умови задоволення туристів-екскурсантів наданою гідом інформацією, -  не відмовляються від добровільної винагороди, розмір якої екскурсант визначає сам.
Подібні тури широко розповсюджені в багатьох не лише європейських країнах, але і в Америці та ряді азійських держав. У Європі, наприклад, існує спеціальне об'єднання - "United Europe Free Tours". Ця організація об'єднує представників із Болгарії, Чехії, Німеччини, Угорщини, Румунії, Словаччини, Словенії та Іспанії. Нещодавно до цього об'єднання приєдналися і два міста з України - Київ та Одеса.

Більш детальну інформацію можна отримати у Чернігівському туристично-інформаційному центрі (вул. Шевченка 9), за телефоном (0462) 698-309, 777-021, 613-107. Контактна особа - Руденок Юрій.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини