Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 травня, 04:05:25

Відкриття виставки графіки “На поріг мій сіла казка”

03.04.2013   15:00Агенцiя

3 квітня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки графіки “На поріг мій сіла казка”, присвяченої Міжнародному дню дитячої книги.

Експонатами виставки є ілюстрації до літературних творів, українських народних казок та казок народів світу, створені знаними українськими художниками в 1950-х-1980-х роках.

Старше покоління художників представлено ілюстраціями Дмитра Шавикіна(1902-1965) до казки “Пан Коцький”, циклом ілюстрацій Василя Литвиненка(1908-1979) до казок “Колобок”, “Солом’яний бичок”, “Цап та баран”.

Вперше у музеї експонуватимуться лінорити народного художника України Василя Лопати (1944р.н.), створені до героїко-фантастичних казок “Котигорошко”, “Ох!”, “Івасик Телесик”, “Кирило Кожум’яка”.

Цикл ілюстрацій до казок братів Грімм дасть змогу познайомитися з творчістю Валентини Ульянової(1939р.н.).

Поринути у світ дитинства споглядаючи роботи народного художника України Георгія Якутовича (1930-2000), Геннадія Кузнєцова (1947р.н.), Євгенії та Юрія Харькових, Ольги Павловської (1928р.н.) зможуть всі, хто завітає на виставку.

Контактні особи:
Власенко С.М.- – куратор виставки, тел. 64-70-06;
Шульга К.Г. – відділ науково-освітньої роботи, тел. 77-46-16.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини