Пікетування прокуратуру на захист сумських активістів, засуджених за малювання графіті
3 квітня Чернігівська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» проведе пікетування обласної прокуратури (вул. Князя Чорного, 9) на захист сумських активістів, засуджених за малювання графіті.
Початок акції – об 11:45.
Довідка: 14 січня 2013 року Зарічний районний суд міста Суми визнав винними двох націоналістів у малюванні графіті із зображенням Януковича, посилаючись на частину 2 статті 296 Кримінального кодексу України ("Хуліганство, вчинене групою осіб"). За цей вчинок Ігоря Ганенка засудили до 1 року і 8 місяців позбавлення волі, а Володимира Ніконенка – до 1 року колонії.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.