У Чернігові відкривається школа флористики, дизайну та декору
Студія дизайну “Зима – Літо” відкриває школу дизайну, флористики та декору на базі кафе Казка. Планується, що в школі навчатимуть не тільки професіоналів, але так само простих любителів і дітей. Цікаво те, що заняття руками збираються об’єднати з психологією і тренінгами. Презентація нової школи та її можливостей пройде у вівторок, 22 листопада о 16.00 (Кафе “Казка”).
Учасники презентації: Мисник Валентина Сергіївна – директор студії дизайну “Зима – Літо”, Симончук Марина – координатор школи дизайну та флористики “Зима-Літо”; Омельченко Віра Іванівна засновник кафе “Казка”, А так же ведучий спеціаліст клубу “Розкриття”, психолог -тренер Макєєва Світлана, менеджер Сергій Леонідович “Виробництво тортів Калачі”.
Зворотні координати:
Валентина Мисник,
093 207 02 83
e-mail: zzima-lleto@mail.ru
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.