Фестиваль з брейк-дансу
Вперше в історії країни неймовірна битва двох поколінь, двох хвиль розвитку брейк-дансу в Україні, Стара школа проти Нової школи!
Ніяких переможців! Ніяких переможених!
Існує тільки музика і танець!
Прояви цікавість, відчуй енергію руху!
Спеціальні гості:
3-кратні чемпіони світу – команда ТОР 9 (м. Санкт-Петербург, Росія)
представники суто слов’янського стилю: bboy YAN the Shrimp, bboy BOCH-Rock
– команда All the Most, Beard Boy MARK (м. Москва, Росія) переможець REDBULL BC ONE Eastern Qualifier – bboy SLAV, Болгарія
людина-стиль bboy UZRockz, FF, м. Санкт-Петербург, Росія
Настрій задаватимуть одні з кращих Djs світу:
Dj Smirnoff, м. Санкт-Петербург, Росія
Dj Scream, м. Ялта
Dj YAN the Shrimp, м. Москва, Росія
Dj MARK, м. Москва, Росія
Dj Disco-T, м. Санкт-Петербург, Росія
Dj Komar, м. Санкт-Петербург, Росія
Місце проведення: Загальноосвітня школа № 19, вул. Мстиславська, 76
Дата проведення: 9 березня, 19.00
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Чернігівська обласна організація Всеукраїнської незалежної профспілки спортивних тренерів, інструкторів-методистів та професійних спортсменів при підтримці Фонду Олександра Соколова «Майбутнє Чернігова» та депутата Чернігівської міської ради Андрія Володимировича Кужельного
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.