Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:13:14

Міжнародний Форум на тему «Ревіталізація* в урбаністиці. Досвід та світові тенденції».

19.02.2013   11:00Агенцiя

В період з 18-21 лютого 2013 року в Чернігові відбудеться Міжнародний Форум в рамках транскордонного співробітництва на тему: «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та світові тенденції».
Передбачено участь у форумі делегації з м.Познань (Польща), Республіки Білорусь та Росії,  Київського інженерно-будівельного універсітету
Мета форуму. Знайомство зі світовими тенденціями ревіталізації в урбаністиці та  інтеграція молоді Чернігова та областей «Єврорегіону» в проектування ревіталізації бувших промислових територій Чернігівщини. Розширення  в транскордонному співробітництві Єврорегіону «Дніпро»  контактів співпраці  в малому та середньому бізнесі

План роботи:

19 лютого (місце проведення - конференц-зал Чернігівської обласної Ради)

11-00 - Пленарне засідання Міжнародного форуму «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та  тенденції» (доповіді, обговорення)

14-45 - Круглий стіл на тему:  Вплив урбаністики на роль міста в глобальному світі

20 лютого (місце проведення - виставковий зал Технопарку «Ремзавод», пр. Миру,194)

10-00 - інтерактивна  організаційно-творча гра студентської молоді з проектування ревіталізації в Чернігові

Додаткова інформація
В рамках співпраці з  м.Познань (Великопольске воєводство, Польща), яке розпочато  владними структурами Чернігівщини з 2003 року,  Чернігівська обласна агенція регіонального розвитку «Вектор»  впродовж 10 років є ініциатором  і організатором спільних заходів з польськими партнерами: організація візитів з метою вивчення досвіду та встановлення контактів співпраці; проведення круглих столів та культурно-освітніх заходів, та інше.
В 2012 році проводилась  активна співпраця з кафедрою архітектури технологічного  університету м. Познань. Ними розроблено архітектурні проекти-пропозиції ревіталізації помислових підприємств та представлені   в 70 плакатах  (А1) для обговорення в Чернігів. Під час Міжнародного Форуму відбудеться  презентація проектів розробниками.

ДОВІДКА
*Ревіталізація (від лат. re ... — відновлення та vita — життя, дослівно: повернення життя) — поняття, що використовується в науковій і практичній діяльності, яке характеризує процеси відновлення, оживлення, відтворення. Найчастіше поняття Ревіталізація використовують у медицині, архітектурі і техніці.
 

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини