Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:40:22

Концерт симфонічного оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України

15.02.2013   18:00Агенцiя

15 лютого концерт симфонічного оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України в рамках мистецьких прем'єр "Шедеври світових оперет"
15 лютого о 18:00 в концертному залі Чернігівської дитячої музичної школи № 1 ім. С.В.Вільконського відбудеться концерт  симфонічного оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України "Шедеври світових оперет".
За участю провідних митців України під супровід симфонічного оркестру ми матимемо змогу прослухати арії із популярних опер, оперет та мюзиклів.
За диригентським пультом - Головний диригент Київського Національного академічного театру оперети Дмитро МОРОЗОВ.
Солістка - ведуча солістка-вокалістка Київського Національного академічного театру оперети заслужена артистка України Олена ШИРЯЄВА.
Симфонічний оркестр військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, начальник центру - художній керівник заслужений артист України підполковник Олександр ШЕВЧУК.
ВХІД ВІЛЬНИЙ

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ