Як не допустити скасування більшості рішень Чернігівської міської ради
21 листопада об 11.00 в експертному клубі “Чиста політика” відбудеться круглий стіл на тему
“Як не допустити скасування більшості рішень Чернігівської міської ради”.
Під час зустрічі громадські експерти розкажуть про факти невідповідності місцевого законодавства загальнодержавним нормам та запропонують шляхи виходу з цієї ситуації.
Організатори: Чернігівський освітній центр “Ініціатива” та Експертний клуб “Чиста політика”
До участі в роботі “круглого столу” запрошені громадські діячі, експерти та депутати Чернігівської міської ради.
Контактна особа Павло Пущенко (063)4785562
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15
21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.