Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 серпня, 22:54:33

Відкриття оновлеої експозиції творів образотворчого мистецтва з родинної колекції Ґалаґанів

16.08.2024   16:00Агенцiя

Наразі колекція є вагомою складовою музейного зібрання Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Ґалаґана, яке формувалося представниками української еліти з XVIII століття.
Вона є важливим свідченням розвитку українського та європейського образотворчого мистецтва XVIII-XIX століть. Особливе значення має портретна галерея, яка відображає історію родини, її соціальні зв'язки, політичний і суспільний вплив, а також культурний розвиток.
На виставці представлено копії творів з музейної колекції та приурочена вона до 205-ї річниці від дня народження найвідомішого представника родини – Григорія Павловича Ґалаґана (1819-1888). Він зробив значний внесок у формування родинної колекції мистецьких творів, адже його суспільна і меценатська діяльність була значною мірою спрямована на збереження національної культурної традиції.

Ласкаво просимо!    
Виставка експонуватиметься з 16 серпня 2024 року до закінчення воєнного стану

Останні новини Чернігівщини

Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.

На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54

26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині набрав законної сили вирок трьом військовослужбовцям рф за злочини проти цивільної жінки 11:40

Прокуратура відстояла в апеляції вирок трьом військовослужбовцям рф, які незаконно затримали місцеву жительку та вчинили дії сексуального характеру

Внаслідок ворожої атаки по місту Чернігову постраждали дві жінки – розпочато провадження

Внаслідок ворожої атаки по місту Чернігову постраждали дві жінки – розпочато провадження 11:37

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).

Чернігівська громада підсумувала результати впровадження соціального проєкту за підтримки ЮНІСЕФ 11:34

У Чернігівській міській раді 26 серпня відбулося десяте засідання робочої групи з питань реалізації в громаді пріоритетів державної політики у сфері надання соціальних послуг і послуг соціального характеру в рамках проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей із дітьми».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини