Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 04:45:56

Конвектори та шкільні меблі від Save the Children надійшли в заклади освіти області

20.02.2025   12:22Агенцiя

280 наборів шкільних меблів від гуманітарної організації Save the Children розподілили між 15 школами у 12 територіальних громадах Чернігівщини.

    «Отримали 40 таких наборів для двох закладів освіти, – розповідає Лариса Реус, начальниця відділу освіти Ічнянської міської ради. – У нас є класи, де навчається до 20 дітей, тож саме їх плануємо облаштувати».

Також партнери передали 200 конвекторів. Опалювальні прилади здатні підтримувати необхідну температуру в приміщенні близько доби. Їх розподілили між 40 закладами загальної середньої освіти.

    «Ці конвектори – знахідка для нашої громади. Ми визначили, що вони працюватимуть в укриттях трьох шкіл, де вже є подібні пристрої, однак їхньої потужності не вистачає. Дякуємо партнерам за надану допомогу та увагу до дітей», – каже Сергій Павліон, очільник профільного відділу Новобілоуської сільської ради.

Також, відповідно до запиту, міжнародна гуманітарна організація Save the Children надала електричні подовжувачі.

    «Якщо учень сидітиме за зручною партою в теплому приміщенні, йому буде легше зосередитися на засвоєнні матеріалу. Крім того, затишне середовище сприяє зниженню рівня стресу та тривожності. Завдяки цій допомозі ми можемо створити комфортніші умови для навчання дітей у такий непростий час», – зауважив Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

За повідомленням Управління освіти і науки
Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини