Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: Анонси http://monitor.cn.ua/ Інформ-агенція «Чернігівський монітор» http://monitor.cn.ua/i/sm-logo.png Чернігівський монітор http://monitor.cn.ua/ Круглий стіл “Рік програми єВідновлення на Чернігівщині: реалізація, проблеми й перспективи” http://monitor.cn.ua/ua/anons/98758 Анонси article Fri, 08 Dec 2023 11:00:00 +0200 Цієї п’ятниці, 8 грудня, об 11:00 у хабі «Медіабаза. Чернігів» пройде круглий стіл “Рік програми єВідновлення на Чернігівщині: реалізація, проблеми й перспективи”.

Питання для обговорення:

1. Яких перших результатів вдалося досягти громадам Чернігівської області?

2. З якими проблемами стикаються люди, які втратили житло або у яких зруйновано житло?

3. Що таке проєкт "Житло для життя", який реалізує ОПОРА?

4. Перспективи впровадження програми є-відновлення: обговорення, дискусія, напрацювання рішень, які увійдуть у "дорожню карту".

Для участі у заході необхідно зареєструватися: https://forms.gle/YZZADSEywJvc9Naj8

Ініціатором круглого столу є ГО “Жіночий формат”, представники якої є регіональними координаторами проєкту "Житло для життя: комплексні рішення для ВПО", створеним КМО ВГО «Громадська мережа ОПОРА» завдяки отриманому гранту від Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні у межах фінансової підтримки British Embassy Kyiv. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з InternationalAlert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.



]]>
Тренінги щодо питань сексуального насильства, повʼязаного з конфліктом http://monitor.cn.ua/ua/anons/98702 Анонси article Thu, 30 Nov 2023 10:00:00 +0200 30 листопада та 1 грудня у Чернігові відбудуться два тренінги щодо питань сексуального насильства, повʼязаного з конфліктом (СНПК). Йтиметься про виявлення і допомогу постраждалим від СНПК.

Тренінги пройдуть у міській бібліотеці імені Коцюбинського (вул. Княжа, 22).

Організатори зазначають, що тренінги ідентичні, усім зацікавленим можна обрати дату, коли вам зручно. Для участі потрібно зареєструватися.

Реєстрація на 30 листопада  https://forms.gle/uk1Cbs4AKAXXezUS6

Реєстрація на 1 грудня https://forms.gle/kqxy5nhw7z8xmFUP8

Під час тренінгів будуть дотримані заходи безпеки.

По закінченню тренінгу всім учасницям та учасникам будуть надані сертифікати.

В рамках проєкту «Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалихвід сексуального насильства, пов’язаного з війною», що фінансується Європейським Союзом в Україні та виконується Міжнародним благодійним фондом «Український Жіночий Фонд» в партнерстві з ГО «Ла-Страда Україна» та ГО «Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”».

Мета проєкту - створення ефективної цілісної системи підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною (СНПК), щоб постраждалі могли отримати необхідну допомогу з урахуванням міжнародного досвіду та регіональних особливостей, а також ефективно захищати свої права в судах. 

]]>
Радіодиктант національної єдності http://monitor.cn.ua/ua/anons/98385 Анонси article Fri, 27 Oct 2023 11:00:00 +0300 Цьогоріч Радіодиктант національної єдності відбудеться 27 жовтня, у День української писемності та мови, який, згідно з указом Президента України, відтепер відзначатиметься саме цього дня. Досі цей день відзначали 9 листопада.
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткований командою Українського Радіо у 2000 році задля єднання навколо мови. Відтоді він проводиться щороку і вже став найбільшим україномовним флешмобом, який об’єднує українців і знавців української мови по всьому світу.
Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура, наживо транслюватиметься в ефірі телеканалу Суспільне Культура, ютуб-каналі Українського Радіо і на фейсбук-сторінках Суспільного.
Хто цього року напише текст для Радіодиктанту і хто читатиме його у прямому ефірі — стане відомо згодом. Більше подробиць — за посиланням: https://corp.suspilne.media/newsdetails/8789

]]>
Зустріч з авторами виставка художньої фотографії від спільноти Doctorov Photography http://monitor.cn.ua/ua/anons/97916 Анонси article Sat, 09 Sep 2023 12:00:00 +0300 У Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана діє виставка художньої фотографії від спільноти Doctorov Photography. Спільнота названа на честь Вадима Докторова (1976-2021), відомого українського фотографа міжнародного визнання, який родом з Чернігова, члена Національної Спілки Фотохудожників України. Засновники спільноти – Вадим Докторов і його дружина, модель і муза Валерія Собакар-Худояр.
Зустріч з авторами, розкриття секретів зйомки і приємне спілкування відбудеться 9 вересня 2023 року о 12.00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, мистецький простір ПідВал).
Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
 

]]>
Відкриття виставки художньої фотографії від спільноти DoctorovPhotography http://monitor.cn.ua/ua/anons/97870 Анонси article Thu, 07 Sep 2023 15:00:00 +0300 У Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться виставка художньої фотографії від спільноти DoctorovPhotography. Спільнота названа на честь Вадима Докторова (1976-2021), відомого українського фотографа міжнародного визнання, який родом з Чернігова, члена Національної Спілки Фотохудожників України. Засновники спільноти – Вадим Докторов і його дружина, модель і муза Валерія Собакар-Худояр.
На виставці будуть представлені роботи не лише засновників DoctorovPhotography Вадима Докторова і Валерії Собакар-Худояр, а також учнів і послідовників, які пройшли навчання і продовжують розвиток сучасної української художньої фотографії: Анастасія Ребенок, Анна Болібрух, Анна Скляренко, Володимир Ланчук, В'ячеслав Янюк, Інна Сарікова, Світлана Кошева, Сергій EvilFrees, Тетяна Кравчук.
Під час відкриття відбудеться презентація книги «Собакар-Худояр, Валерія (2022). Doctorov. Геній фотографії. Маестро очима Музи (українська). Київ: Фенікс», з якої можна дізнатися детальніше про творчий шлях митця.
Відкриття 7 вересня 2023 року о 15.00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, мистецький простір ПідВал).
Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
 

]]>
Виставка творів «Незламна Україна», присвячена Дню незалежності України. http://monitor.cn.ua/ua/anons/97669 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана інформує, що 19 серпня 2023 року з 10.00 до 17.00 в Галаганівській залі музею відбудеться одноденна виставка творів «Незламна Україна», присвячена Дню незалежності України. Анонси article Sat, 19 Aug 2023 10:00:00 +0300 На виставці буде представлено понад 20 скульптурних, живописних та графічних робіт із колекції музею. Деякі твори експонуватимуться вперше.
О 15.00 в експозиції виставки відбудеться
- церемонія нагородження переможців онлайн-мініконкурсів, що проводилися на сторінці музею у соцмережах;
- концерт за участі Капели бандуристів імені Остапа Вересая Обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм і поетеси Надії Галковської.
Вхід на виставку та концерт безкоштовний.
Вітається пожертва на підтримку музею!

Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
 

]]>
Поетичне чаювання в "Майстерні пробудження Надії Кривопиші" http://monitor.cn.ua/ua/anons/97581 Анонси article Sat, 12 Aug 2023 14:00:00 +0300 12 серпня о 14:00 запрошуємо всіх охочих приєднатися до поетичного чаювання в "Майстерні пробудження Надії Кривопиші", яке відбудеться у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових. Цього разу ми поговоримо про дітей нового часу.

]]>
Майстер-клас з інтуїтивного живопису від художниці Анни Коваль http://monitor.cn.ua/ua/anons/97580 Анонси article Sat, 12 Aug 2023 11:30:00 +0300 12 серпня об 11:30 у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Софії та Олександра Русових відбудеться майстер-клас з інтуїтивного живопису від художниці Анни Коваль. Мета заходу – допомогти дітям перемогти внутрішні страхи і тривоги, активізувати творчий потенціал та навчитися отримувати задоволення від самого процесу створення картини.

]]>
CheTwinsFest 2023 http://monitor.cn.ua/ua/anons/97409 Анонси article Sun, 06 Aug 2023 10:00:00 +0300 Ювілейний 5-ий CheTwinsFest!
Ура! Фестиваль двійнят повертається. Зустрічаємося у неділю, 6 серпня 2023 року, у дворі приватної школи “МудрАнгелики”. У разі сигналу повітряної тривоги матимемо можливість скористатися укриттям цього навчального закладу.
Цьогоріч наш івент присвячено нашим захисникам та захисницям. Завдяки нашим партнерам будемо дякувати нашим Котикам за можливість зустрітися та святкувати Міжнародний день близнюків у нашому рідному місті!
Початок реєстрації: 10:00
Спільне фото на горі: 11:00
Розіграш подарунків: 12:00
У рамках свята: цінні подарунки для двійнят різного віку від партнерів, спільне фото на горі, інтерактив та розваги від наших partners in crime!
Генеральний партнер: "Базис"
Основний партнер: Приватна школа "МудрАнгелики"
Організатор: CheTwins — спільнота двійнят Чернігова
Фестиваль проводиться за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.
https://www.facebook.com/events/764850392058193/?ref=newsfeed
]]>
Творча зустріч з поетесою Надією Кривопишею "Від серця до серця" http://monitor.cn.ua/ua/anons/97507 Анонси article Sat, 05 Aug 2023 14:00:00 +0300 5 серпня о 14:00 у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбудеться творча зустріч з поетесою Надією Кривопишею "Від серця до серця".
Завітай до "Майстерні пробудження Надії Кривопиші". Послухай звуки чарівного інструмента з дивовижною назвою дів'я і постав запитання книзі нового часу – почуєш голос Душі.
Дізнайся, як пускати коріння й бути в гармонії з природою. Доторкнися до таємниць досвіду Чайної Феї.

Трави вже змінили свою структуру,
Вони перелаштувалися під Новий Час,
Вони структурували свої канали,
Вони змінили своє насіння для нас.

ВАЖЛИВО! У разі оголошення ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ проведення заходу призупиняється. Гості і працівники бібліотеки прямують до найближчого укриття (просп. Миру, 35, 35а, 35б).

За додатковою інформацією звертатися:
Надія Заваліна, головна бібліотекарка відділу документів із гуманітарних наук,
тел. (0462) 67-61-97
 

]]>
Благодійний концерт «Україна без війни очима дітей» http://monitor.cn.ua/ua/anons/97422 Анонси article Sun, 30 Jul 2023 18:00:00 +0300

В цей надзвичайно складний для нашої країни час пропонуємо Вам провести годину Миру і радості на благодійному концерті «Україна без війни  очима дітей», що відбудеться 30.07.2023 о 18.00 на Малій міській сцені (Алея Героїв).
Запрошені: лауреати міжнародних конкурсів народний художній колектив «Ансамбль танцю «Веснянка» та художній колектив «Ансамбль естрадного танцю ЕЛІТ», а також ансамбль пісні «Квінта в широкому» і соліст Ігор Меліхов.
Ведучий концерту -  народний артист України Едуард Брагіда.
До уваги присутніх також буде представлена виставка творчих робіт учнів Чернігівської дитячої художньої школи та малюнки італійських школярів з міста Чезано - Модерна, які передають вітання та підтримку своїм ровесникам в Україні.
Бажаючі зможуть придбати деякі виставкові роботи та сувеніри, щоб мати краплинки світла і добра в себе вдома.
Кошти отримані від продажу виставкових робіт та сувенірів, інші благодійні внески будуть спрямовані на реабілітацію військових, що зараз проходять лікування в м. Чернігів.
організатор заходу: благодійна організація  БФ СІВЕРЯНИ
всебічно підтримують організацію заходу: Управління культури і туризму Чернігівської міської ради, депутати Чернігівської міської ради Віталій ГОЛЕЦЬ та Віктор БИСТРОВ.
підтримка  – LIMAN Foto Studio designer
Контактна особа: Климіша Леся 0634277959

]]>
2-й етап велоперегонів для дітей http://monitor.cn.ua/ua/anons/97408 Анонси article Sun, 30 Jul 2023 11:00:00 +0300 У Чернігові цієї неділі відбудеться 2-й етап велоперегонів для дітей 🚴🚴‍♀️

Цієї неділі, 30 липня, у Чернігові відбудеться другий етап велоперегонів для хлопців та дівчат віком від 6 до 12 років

Переможці та призери отримають нагороди 🏆

Відмінність другого етапу від першого ‼️

📌 Зменшена дистанція для наймолодших
📌 Збільшена дистанція для старших
📌 Вихованці ДЮСШ з велоспорту - їдуть гонку окремо, нагородження відбуватиметься також окремо

Запрошуються усі бажаючі на усіх видах велосипедів👌

🏁 Категорії та дистанція:

1 група юнаки 2016-2017 р.н. - 1700 метрів
2 група дівчата 2016-2017 р.н. - 1700 метрів
3 група юнаки 2014-2015 р.н. - 2600 метрів
4 група дівчата 2014-2015 р.н. - 2600 метрів
5 група юнаки 2011-2013 р.н. - 3050 метрів
6 група дівчата 2011-2013 р.н. - 3050 метрів
7 група юнаки (вихованці ДЮСШ з велоспорту) 2011-2013 р.н. - 3050 метрів
8 група дівчата (вихованці ДЮСШ з велоспорту) 2011-2013 р.н. - 3050 метрів


Хлопці та дівчата, а також вихованці ДЮСШ з велоспорту– старт та нагородження окремі

Старт відбудеться на пляжі "Золотий берег". Маршрут "Золотий берег" - ЦПКіВ

Початок реєстрації на місці старту о 10:00 ранку

Старт об 11:00


Попередня реєстрація для участі у змаганнях за номером 0639370817 📲

Присутність дорослих або письмовий дозвіл від батьків – обов’язкова умова для участі‼️

При собі мати необхідне спорядження, велосипед, воду та свідоцтво про народження дитини, яка бере участь в змаганнях

Організатор Міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» Чернігівської міської ради

Нагадаємо, що цього літа у Чернігові започаткована серія дитячих перегонів на велосипедах. Перший етап пройшов 16 липня. Участь в змаганнях взяли 95 дітей

Етапи перегонів відбуватимуться кожні два тижні.

За перемогу та зайняті призові місця у своїх категоріях на кожному етапі - юні велогонщики та велогонщиці отримують нагороди

У кінці літа найшвидші за результатами усіх етапів - отримають окремі нагороди

]]>
Презентація книги харківської письменниці Людмили Охріменко http://monitor.cn.ua/ua/anons/97402 Анонси article Wed, 26 Jul 2023 16:00:00 +0300 Презентація книги харківської письменниці Людмили Охріменко відбудеться 26 липня о 16 годині в центральній бібліотеці ім. Коцюбинського

]]>
Анонс! NATALIYA LEBEDEVA TRIO FEAT. VIKTOR PAVELKO http://monitor.cn.ua/ua/anons/97315 Анонси article Sat, 22 Jul 2023 18:00:00 +0300 22 липня, субота о 18:00
ДВОРИК ФІЛАРМОНІЙНОГО ЦЕНТРУ
http://nota.net.ua/index.php?id=2428
Унікальна колаборація тріо легендарної джазової піаністки і композиторки Наталії Лебедєвої і одного з найкращих саксофоністів і джазових композиторів України Віктора Павелка – проєкт Nataliya Lebedeva Trio feat. Viktor Pavelko
Віктор Павелко - саксофон
Наталія Лебедєва - фортепіано
Костянтин Іоненко - бас
Ярослав Борис – барабани
ЖИВИЙ ЗВУК
Тривалість 1 го

]]>
Зустріч з Ярославом Романчуком і презентація його книги "Новий Захід. Українська мрія" http://monitor.cn.ua/ua/anons/97346 Анонси article Thu, 20 Jul 2023 14:00:00 +0300 20 липня о 14:00 в центральній бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського відбудеться зустріч з Ярославом Романчуком і презентація його книги "Новий Захід. Українська мрія".

Романчук Ярослав Чеславович - відомий економіст, керівник економічних реформ Офісу простих рішень і результатів, президент Науково-дослідницького центру Мізеса. Консультант з економіки бізнесу, влади та НДО в Україні. Спеціалізується на реформах економіки на постсоціалістичному просторі. Лауреат премій Atlas Economic Research Foundation: Sir Anthony Fisher Award 2006, 2009 р.р. за книжки про феномен економічного дива та системних ринкових реформ для перехідних країн. Лауреат нагороди «Найкращий адвокат свободи в Україні в 2021 році» від Ayn Rand Center in Ukraine. Автор 12 книг з економіки, транзиту від Держплану до вільного ринку.

«Новий Захід. Українська мрія» - перша книга у новітній історії України, яка представляє системний погляд на економічні реформи в країні. У ній представлено наукове обґрунтування необхідності стратегічного курсу, який дозволить створити тисячі нових бізнесів і мільйони робочих місць із зростанням ВВП до 7-10% на рік. А це гарантовано забезпечить швидке повоєнне відновлення економіки країни.

]]>
Відкриття виставки за результатами обласного конкурсу дитячих малюнків «Я намалюю Україну без війни» http://monitor.cn.ua/ua/anons/97331 Анонси article Thu, 20 Jul 2023 12:00:00 +0300 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на виставку за результатами обласного конкурсу дитячих малюнків «Я намалюю Україну без війни».
Організатори конкурсу: Департамент культури і туризму, національностей та релігій ЧОДА, Чернігівська обласна бібліотека для дітей, КЗПМО «Чернігівська дитяча художня школа», Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана.
У конкурсі взяли участь діти віком від 3 до 16 років з громад Чернігівської області та міста Чернігова. До експозиції виставки робіт переможців конкурсу ввійшло 39 дитячих творів на сюжети мирного життя.
Відкриття 20 липня 2023 року о 12.00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, мистецький простір #ПідВал).
Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
 

]]>
Презентація дослідження «Оцінка потреб громад Чернігівської області в соціальних послугах та аналіз прогалин спроможності й стійкості» http://monitor.cn.ua/ua/anons/97312 Анонси article Tue, 18 Jul 2023 11:00:00 +0300 18-го липня об 11:00 БФ “Право на захист” проводить у Чернігові круглий стіл, на якому презентуватимуть та обговорюватимуть результати дослідження «Оцінка потреб громад Чернігівської області в соціальних послугах та аналіз прогалин спроможності й стійкості». Запрошуємо вас висвітлити цей захід.

Круглий стіл пройде у м. Чернігів, вул. Преображенська, 12 (приміщення Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, 2-й поверх).

Ознайомитися з деталями заходу та переліком спікерів, можна у вкладеному файлі цього листа, або ж за цим посиланням: https://docs.google.com/document/d/1bHe_6YP4CW2G4946MQZGw_UgcP9hjru1Lk_cUciP9wc/edit

]]>
Велоперегони для дітей http://monitor.cn.ua/ua/anons/97257 Анонси article Sun, 16 Jul 2023 09:30:00 +0300 Цієї неділі, 16 липня, у Чернігові відбудуться велоперегони для хлопців та дівчат віком від 6 до 12 років.

Запрошуються усі бажаючі на усіх видах велосипедів.

Дистанція гонки – 3 км
Переможці та призери отримають нагороди.

Категорії: 6-7 років, 8-9 років, 10-12 років. Хлопці та дівчата – залік окремий.

Старт відбудеться на пляжі «Золотий берег». Початок заходу о 9:30 ранку.

Попередня реєстрація для участі у змаганнях за номером 0639370817

Супровід дорослих або письмовий дозвіл від батьків – обов’язкова умова для участі
При собі мати необхідне спорядження, велосипед, воду.

Організатор Міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» Чернігівської міської ради

]]>
Відкриття виставки "Біль і радість моя, Україно!" http://monitor.cn.ua/ua/anons/97248 Анонси article Fri, 14 Jul 2023 15:00:00 +0300

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на відкриття виставки, автор якої сам пише про себе, що він художник і теолог. Але він не лише талановитий художник, він – людина широких поглядів, з власною думкою та переконаннями, людина, яка любить Україну і свою творчість присвячує їй. Він  - автор статей та книжок з християнської етики, творець міжнародного онлайн-університету образотворчого мистецтва.

Андрій Кулагін не входить до жодної творчої спілки і не бере участь у світських тусовках. Проте він першим на теренах колишнього СРСР нагороджений золотою медаллю Ватикану за внесок в розвиток світового мистецтва.

Виставка «Біль і радість моя, Україно!» вже своєю назвою говорить за себе. Вас поглинуть далекими обріями безкраї простори України, мовчазні фортеці та козацькі хрести з полотен, представлених у музеї.

 

Відкриття 14 липня 2023 року о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтва, 2 поверх).

 

Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).

 

Також відео з відкриття буде доступне на нашій сторінці https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.

 

#galagan_art_museum

Ми надихаємо!

]]>
Консультація для абітурієнтів «Мотиваційний лист 2023: поради до написання» http://monitor.cn.ua/ua/anons/97184 Анонси article Sat, 08 Jul 2023 11:00:00 +0300 8 липня об 11:00 у Чернігівській ОУНБ (читальний зал) відбудеться консультація для абітурієнтів «Мотиваційний лист 2023: поради до написання».
Запрошуємо всіх охочих!

Національний мультипредметний тест написаний. Попереду на абітурієнтів чекає вступ до ВНЗ. Починається найвідповідальніша частина – вибір професії, навчальних закладів та подача документів. Один із них – мотиваційний лист.
На консультації «Мотиваційний лист 2023: поради до написання» ми відповімо на запитання:
•    Коли подавати мотиваційний лист?
•    Скільки мотиваційних листів потрібно?
•    Де знайти критерії до мотиваційних листів?
•    Чи перевірятимуть листи на унікальність?
•    Які основні вимоги до написання мотиваційного листа?

ВАЖЛИВО! У разі оголошення ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ проведення заходу призупиняється. Гості і працівники бібліотеки прямують до найближчого укриття (просп. Миру, 35, 35а, 35б).

За додатковою інформацією звертатися:
Катерина Денисенко, бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук, тел. (0462) 67-61-97
 

]]>
Війна (не)змінила: підсумки 2-го року повноважень чернігівських депутатів http://monitor.cn.ua/ua/anons/97136 Анонси article Mon, 03 Jul 2023 15:00:00 +0300 Громадська організація «Агенція міських ініціатив» в рамках громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад»  презентує результати дослідження щодо підсумків діяльності депутатів Чернігівської міської ради за другий рік повноважень.

Час: понеділок, 3 липня 2023 року о 15:00

Адреса: м. Чернігів, вул. Преображенська 12, Агенція регіонального розвитку Чернігівської області

Спікер: Романова Тетяна, керівниця ГО «Агенція міських ініціатив»

Основними темами пресзаходу стануть:
- оцінки чернігівських депутатів за підсумками 2-го року повноважень;
- як місцеві обранці налагодили свою взаємодію із громадою в умовах воєнного стану;
- участь депутатів в роботі міської ради;
- хто з чернігівських депутатів прозвітував про свою діяльність.

Під час пресконференції експерти розкажуть як про загальноукраїнські тенденції, так і детально поінформують про підсумки 2-го року повноважень депутатів Чернігівської міської ради.

Контакти: ГО «Агенція міських ініціатив», 0976067096, goami.info@gmail.com

 

]]>
Вручення відзнак територіальної громади Чернігова – медалей «За оборону Чернігова» http://monitor.cn.ua/ua/anons/97097 Анонси article Wed, 28 Jun 2023 12:00:00 +0300 Вручення відзнак територіальної громади  м. Чернігова – медалей «За оборону Чернігова»  з нагоди Дня Конституції України

https://chernigiv-rada.gov.ua/news/id-156892/

]]>
VI обласний поетичний фестиваль "Дотиком душі" http://monitor.cn.ua/ua/anons/96886 Анонси article Fri, 09 Jun 2023 10:00:00 +0300 VI обласний поетичний фестиваль "Дотиком душі" –
у головній бібліотеці Чернігівщини

Повідомляємо, що, зважаючи на велику кількість заявок, поданих для участі у фестивалі, VI обласний поетичний фестиваль "Дотиком душі" відбудеться протягом двох днів у різних форматах.

9 червня (онлайн)
Початок – о 10:00 (посилання на Zoom-конференцію надіслано електронною поштою).
Запис Zoom-конференції буде розміщено на сайті, в соцмережах та на ютуб-каналі Чернігівської ОУНБ.
Зверніть увагу! Вірші учасників, які не зможуть долучитися до Zoom-конференції, будуть роздруковані і надані на розгляд журі або ж їх зачитає ведуча. Надіслані відеоролики також будуть продемонстровані під час Zoom-конференції.

10 червня (офлайн)
10:00 – реєстрація учасників, 10:30 – початок заходу. Запрошуємо до читальної зали Чернігівської ОУНБ шанувальників поезії – чернігівців та гостей міста! Також дивіться пряму трансляцію офлайн-частини фестивалю на ютуб-каналі бібліотеки.

По завершенні – вручення дипломів і сувенірів офлайн-учасникам фестивалю та оголошення цьогорічних лауреатів. Онлайн-учасникам буде надіслано цифрові дипломи на електронну пошту. Лауреати попереднього фестивалю отримають авторські примірники альманаху «Первоцвіт».

ВАЖЛИВО! У разі оголошення ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ проведення офлайн-заходу призупиняється. Гості і працівники бібліотеки прямують до найближчого укриття

За додатковою інформацією звертатися:
Надія Заваліна,головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук,тел. (0462) 67-61-97, (067) 724-50-31
 

]]>
Відкриття виставки з циклу «Коловрат неба» (1990-2000 рр.) «Життєдайний світ Івана Просяника» http://monitor.cn.ua/ua/anons/96823 Анонси article Thu, 01 Jun 2023 15:00:00 +0300 Щорічно 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Наукові дані про сучасні кліматичну та екологічну кризи часто  бувають надто складними та абстрактними для розуміння. І тут на допомогу приходить українське мистецтво. Воно допомагає зрозуміти складне, перетворивши його у художні образи, виховує любов до рідної землі й природи.
Одним з яскравих його представників є Іван Просяник (1947 р.н.) – художник-примітивіст з Чернігівщини, автор картин на тему язичницьких свят, і одночасно письменник, етнограф, краєзнавець, носій  унікальної спадщини народних традицій, цілитель-травознавець.
    До уваги поціновувачів мистецтва пропонуємо виставку 25 творів з циклу «Коловрат неба» (1990-2000 рр.) «Життєдайний світ Івана Просяника», які за змістом є фольклорно-філософськими і зображують одухотворену  українську природу. Вони є спробою творчої реконструкції дохристиянського календаря наших пращурів-українців, які були сонцепоклонниками і жили в гармонії з навколишнім світом. Художні образи автор вибудовує, використовуючи прийоми регіональної народної картини, якій притаманні декоративно-площинне відтворення з елементами об’ємно-просторового рішення.
Відкриття 1 червня 2023 року о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтва).
Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).

]]>
Екологічна освітньо-наукова платформа http://monitor.cn.ua/ua/anons/96812 Анонси article Tue, 30 May 2023 12:00:00 +0300 30 травня о 12:00 Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека  спільно з Чернігівським обласним осередком Всеукраїнської екологічної ліги організовує екологічну освітньо-наукову платформу з науковцями Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Захід відбудеться у великому читальному залі бібліотеки.

Будуть висвітлені такі питання:
«Екологічні проблеми Чернігівської області»;
«Біохімічні та токсикологічні аспекти забруднення довкілля»;
«Проблеми фітобіологічного забруднення Чернігівщини».
 

]]>
Чернігівський обласний молодіжний театр запрошує на прес-конференцію http://monitor.cn.ua/ua/anons/96792 Анонси article Fri, 26 May 2023 16:00:00 +0300

26 травня о 16:00 відбудеться прес-конференція Чернігівського молодіжного театру.

Спікери поінформують про такі питання:

1.     - Відкладена через російську навалу Прем’єра вистави «БІТВІН» від режисера Ігоря Чайки (Київ), що відбудеться 08-09.06.23р.

Спікер - ІГОР ЧАЙКА.

2.     - Прем’єра вистави зіркового українського режисера Олександра Богданенка, відомого за його телевізійними хітами: «Леся + Рома», «Сишишшоу», «Швидка» і т. ін. На закінчення сезону Молодіжка презентує трагікомедію «СХОВИЩЕ». Режисер також є автором п’єси, 29.06.23р. відбудеться її перший показ.

Спікер - ОЛЕКСАНДР БОГДАНЕНКО.

3.     - Творчі плани на початок наступного сезону:

-        презентація першої вересневої прем’єри театру - вистави «ФІЄСТА» за Хемінгуеєм.

 

Спікери: художній керівник ЧМТ, режисер вистави ІГОР ТИХОМИРОВ та запрошена зірка - актриса театру і кіно КАТЕРИНА ВАРЧЕНКО («У неділю рано зілля копала», «Мама моєї дочки», «Одружити не можна помилувати», «Хазяйка» і т. ін.). У виставі Катерина зіграє одну з головних ролей.  

-        презентація другої прем’єри наступного сезону «Король Лір» У. Шекспіра.

В головній ролі Володимир Банюк, режисер Роман Покровський.

Спікер - РОМАН ПОКРОВСЬКИЙ.  

Реєстрація за телефоном +38 050 536 65 38

]]>
Творча зустріч "Літописи громад пишемо разом" http://monitor.cn.ua/ua/anons/96776 Анонси article Wed, 24 May 2023 12:00:00 +0300 24 травня о 12:00 на відзначення Всеукраїнського дня краєзнавства у читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться творча зустріч "Літописи громад пишемо разом" у межах клубу «Краєзнавец

ь».

Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка

]]>
Лекція "Секрети північних богів" професора О. Колесника http://monitor.cn.ua/ua/anons/96730 Анонси article Sat, 20 May 2023 16:00:00 +0300 Запрошуємо на лекцію із циклу "Скандинавська міфологія" - "Секрети північних богів" професора О. Колесника.
Лекція пройде 20 травня о 16.00 у бібліотеці ім. М. Коцюбинського.

Чернігівська міська ЦБС

]]>
Відкриття фотовиставки «Світлини з музейного альбому» http://monitor.cn.ua/ua/anons/96747 Анонси article Fri, 19 May 2023 15:00:00 +0300 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на відкриття фотовиставки «Світлини з музейного альбому» до 40-річчя заснування Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана.
На виставці представлено понад сто п’ятдесят світлин з історії музею.

Відкриття 19 травня 2023 року о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).

Також відео з відкриття буде доступне на нашій сторінці https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.
 

]]>
Зустріч з відомим істориком Радомиром Мокриком та презентація його книги «Бунт проти імперії: українські шістдесятники» http://monitor.cn.ua/ua/anons/96704 Анонси article Fri, 19 May 2023 13:00:00 +0300 19 травня о 13:00 у Центральній бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського відбудеться творча зустріч з відомим істориком Радомиром Мокриком та презентація його книги «Бунт проти імперії: українські шістдесятники», про формування боротьби за свободу України у 1960-х.

Книга «Бунт проти імперії: українські шістдесятники» зосереджується на когорті літераторів, які, за визначенням Івана Дзюби, послідовно несли етичний протест, що почасти переростав у політичний. Послідовно у більш як 20-х частинах викладено історію становлення критичного мислення у людей, які жили в умовах тоталітарної системи. Радомир Мокрик аналізує дитинство шістдесятників, прагне зрозуміти, у яких сім'ях вони зростали, як навчалися в університетах, як проходили уроки критичного мислення.

Всі життєві долі, описані в книзі, розгортаються на історичному тлі: тут і смерть Сталіна, і ХХ з'їзд КПРС у 1956 році з розвінчанням культу особистості «батька народів», і розгортання хрущовської доби з «відлигою», яка поступово змінилася на цензуру, що посилювалася. Основне у книзі – перша половина 60-х (закінчується твір на подіях 1965-го).

 Радомир Мокрик (1987 р. н.) — історик, культуролог, науковий працівник Інституту східноєвропейських студій на філософському факультеті Карлового університету в Празі. Вивчав культурологію в Львівському національному університеті імені Івана Франка і модерну історію в Карловому університеті в Празі. У 2021 році в Карловому університеті захистив дисертацію на тему «Шістдесятники і колоніальний дискурс радянської культури в Україні в час відлиги. 1956–1964».

 Контактна особа:
Сльозка Олена
0679936092

]]>
Відкриття виставки музейного проєкту «Українська графіка першої третини ХХ ст. з колекції музею» http://monitor.cn.ua/ua/anons/96735 Анонси article Thu, 18 May 2023 15:00:00 +0300 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на відкриття виставки музейного проєкту «Українська графіка першої третини ХХ ст. з колекції музею»до 40-річчя створення Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галаганата Міжнародного дня музеїв.
На виставці представлено понад 40 репродукцій творів графіки з колекції музею, якірепрезентують діяльність таких митців першої третини 20 ст., як Михайло Жук, ІсидорСтрокун, Василь Касіян, Андрій Петусь, Олександр Савченко-Більський та інших.

Відкриття 18 травня 2023 року о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтва).

Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).

Також відео з відкриття буде доступне на нашій сторінці https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.
 

]]>
Презентація проєкту «Google знає не все, що знає бібліотека» http://monitor.cn.ua/ua/anons/96714 Анонси article Tue, 16 May 2023 11:00:00 +0300 Клуб «Краєзнавець» запрошує!
16 травня об 11:00 у читальному залі Чернігівської ОУНБ відбудеться презентація проєкту «Google знає не все, що знає бібліотека», який реалізується Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, обласним центром розвитку туризму та обласною універсальною науковою бібліотекою.
Вхід вільний!
 

]]>
Концерт-лекція "Традиційна ірландська музика" http://monitor.cn.ua/ua/anons/96676 Анонси article Sat, 13 May 2023 16:00:00 +0300 У рамках заходів до Дня Європи запрошуємо на концерт-лекцію "Традиційна ірландська музика" від фольклорного дуету "Brazhnikk & Sova".
Захід пройде в бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського (Княжа, 22) 13 травня о 16.00.

З повагою  чернігівська міська ЦБС

]]>
Консультація-тренінг «Зберігай спокій і успішно складай НМТ з української мови» http://monitor.cn.ua/ua/anons/96675 Анонси article Sat, 13 May 2023 15:00:00 +0300 Консультація-тренінг «Зберігай спокій і успішно складай НМТ з української мови»

13 травня о 15.00 запрошуємо всіх охочих до читального залу Чернігівської ОУНБ на консультацію-тренінг «Зберігай спокій і успішно складай НМТ з української мови».
Уже зовсім скоро випускники складатимуть Національний мультипредметний тест. Це надзвичайно важлива подія в житті майбутніх абітурієнтів. В умовах війни та часто – дистанційної освіти учні інколи стикаються з певними проблемами у підготовці до тесту.
Під час консультації-тренінгу з підготовки до НМТ з української мови ми:
•    визначимо етапи підготовки;
•    звернемо увагу на теми, які слід повторити;
•    ознайомимося з ресурсами, які стануть у пригоді під час підготовки;
•    відповімо на запитання, що хвилюють;
•    проведемо тренувальний тест.
Консультацію-тренінг проведе Катерина Денисенко, бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук, філолог.

ВАЖЛИВО! У разі оголошення ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ проведення заходу призупиняється. Гості і працівники бібліотеки прямують до найближчого укриття (просп. Миру, 35, 35а, 35б).

За додатковою інформацією звертатися:
Надія Заваліна, тел. (0462) 67-61-297

]]>
Відкриття виставки "Два погляди на світ" http://monitor.cn.ua/ua/anons/96700 Анонси article Fri, 12 May 2023 15:00:00 +0300 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на виставку акварельного живопису "Два погляди на світ" Марії Рибіної-Ткач та Олександра Ткача.
На виставці представлено близько 30 акварельних пейзажів.

Відкриття 12 травня 2023 року о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтва).

Довідки за номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).

Також відео з відкриття буде доступне на нашій сторінці https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.
#galagan_art_museum
Ми надихаємо!

]]>
Літературно-музична композиція "Я слухаю співи, яких ніхто не чує: то співає моя душа..." http://monitor.cn.ua/ua/anons/96674 Анонси article Fri, 12 May 2023 15:00:00 +0300 12 травня о 15:00 запрошуємо до читальної зали Чернігівської ОУНБ на літературно-музичну композицію "Я слухаю співи, яких ніхто не чує: то співає моя душа..." за участі заслуженого артиста України, лауреата обласної премії ім. М. Коцюбинського, артиста Чернігівського обласного молодіжного театру Олексія Биша й Капели бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом заслуженої артистки України Раїси Борщ і заслуженого працівника культури України Миколи Борща.

]]>
Відкриття бібліоковоркінгу на П'ятницькій http://monitor.cn.ua/ua/anons/96677 Анонси article Wed, 10 May 2023 16:30:00 +0300 10 травня о 16.30 запрошуємо на відкриття нового бібліотечного міні-коворкінгу за адресою П’ятницька, 32 (бібліотечний пункт ЦБ ім. М.М. Коцюбинського).

З 10 травня тут стартує курс «Мобілографія» від відомої чернігівської фотографки і фото-коуча Ірен Бринзи.

Мобільна фотографія - це доступний і зручний інструмент для створення фотографій в будь-який час і в будь-якому місці. Навчитися створювати якісні фотографії на смартфоні - це навчитися сприймати світ навколо себе, розвивати творчі здібності й зберігати світлини з важливих моментів життя.

 

Також минулого тижня тут же стартував іще один бібліотечний проєкт – #User_club (курси цифрової грамотності для людей 60+).

 

Завдяки активній участі чернігівської міської ЦБС в різних грантових проєктах, ми не лише змогли поповнити наші книжкові фонди, а й зробили ремонт у приміщенні бібліотечного пункту. І перетворили старе приміщення на сучасний бібліо-коворкінг у центрі міста для проведення різноманітних заходів, курсів та інших видів змістовного дозвілля для наших читачів.

 

Запрошуємо відвідати наш бібліо-коворкінг та познайомитися з проєктами, які діють на його базі.

]]>
Лекція "Друга світова війна: український вимір та уроки" http://monitor.cn.ua/ua/anons/96627 Анонси article Mon, 08 May 2023 15:00:00 +0300 Чернігівська міська бібліотека апрошує на лекцію відомого історика, співробітника Українського інституту національної пам'яті Сергія Бутка "Друга світова війна: український вимір та уроки"
8 травня, 15.00. ЦБ ім. М. Коцюбинського (вул. Княжа. 22)

]]>
«Музейна зустріч» з поетесою і письменницею, педагогом, громадською діячкою, головою МО «Просвіта» Надією Галковською та викладачем музики Ганною Галковською http://monitor.cn.ua/ua/anons/96626 Анонси article Sat, 06 May 2023 16:00:00 +0300 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на «Музейну зустріч» з поетесою і письменницею, педагогом, громадською діячкою, головою міської організації «Просвіта» Надією Галковською, портретованою художником В. Ємцем, та викладачем музики Ганною Галковською, яка відбудеться в експозиції виставкового проєкту «Володимир Ємець: родина, друзі, Україна!»
6 травня 2023 р. о 16-00.

Вхід за музейним квитком - 20 грн.

Зустрічі відбудутьсяза адресою м. Чернігів, вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтваЧернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана.

Довідки за номером телефону (050) 7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
 

]]>
Зустріч із письменником Романом Малиновським http://monitor.cn.ua/ua/anons/96608 Анонси article Sat, 06 May 2023 14:00:00 +0300
Центральна бібліотека м. М.М. Коцюбинського запрошує на зустріч із письменником Романом Малиновським (Івано-Франківськ). Автор представить книжку "Солодке життя" - збірку химерної, хвилюючої, незвичайної та концептуальної короткої прози.
Готуйтесь до цікавої подорожі у світ літератури, кіно, мистецтва та музики. Запевняємо - буде захопливо.
6 травня. 14.00. вул. Княжа, 22
]]>
Відкриття виставки світлин "Пейзажі, намальовані світлом" Уршулі та Павла Ференців (Польща) http://monitor.cn.ua/ua/anons/96624 Анонси article Wed, 03 May 2023 15:00:00 +0300 3 травня о 15:00 у читальній залі Чернігівської ОУНБ відбудеться відкриття виставки світлин "Пейзажі, намальовані світлом" Уршулі та Павла Ференців (Польща). На виставці буде представлена колекція фотографій, що демонструють красу польської природи, створена протягом кількох останніх років.


Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка

]]>
"Музейні зустрічі", які відбудуться в експозиції виставкового проєкту "Володимир Ємець: родина, друзі, Україна!" http://monitor.cn.ua/ua/anons/96552 Анонси article Sun, 30 Apr 2023 15:00:00 +0300
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на "Музейні зустрічі", які відбудуться в експозиції виставкового проєкту "Володимир Ємець: родина, друзі, Україна!":
-    27 квітня о 16-00 з Марією Рибіною-Ткач, директором Чернігівської дитячої художньої школи, ученицею Володимира Ємця;
-    30 квітня о 15-00 з Василем Чепурним, журналістом та громадським діячем.

Учасники зустрічей – відомі в місті та області люди, портретовані в свій час Володимиром Ємцем.

Вхід за музейним квитком - 20 грн.

Зустрічі відбудутьсяза адресою м. Чернігів, вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтваЧернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана.

Довідки за номером телефону (050) 7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
 

]]>
Джазовий вечір у бібліотеці М.М. Коцюбинського до Міжнародного Дня джазу http://monitor.cn.ua/ua/anons/96561 Анонси article Fri, 28 Apr 2023 18:00:00 +0300 28 квітня о 18.00 запрошуємо на джазовий вечір у бібліотеці М.М. Коцюбинського до Міжнародного Дня джазу.

Запрошені гості - гурт "Double Whisky": Максим Гапоненко (контрабас), Олександр Калиновський (гітара), Олександр Дробишевський (гітара), Михайло Скидан (скрипка).

Гурт заснований у 2019 році. Грає музику в стилі джаз-мануш або gypsy-jazz. Це стиль джазової музики, розроблений гітаристом Джанго Рейнхардтом і скрипалем Стефаном Граппеллі у Франції в 1930-х роках. Джанго Рейнхардт був найвідомішим музикантом, пов’язаним із циганським джазом, а його група, Quintette du Hot Club de France - найвпливовішим ансамблем у цьому жанрі.

До складу групи входили Рейнхардт на соло-гітарі, Граппеллі на скрипці та ритм-секція, що складалася з двох акустичних гітар і контрабаса.

Сьогодні джаз-мануш грають і насолоджуються ним в усьому світі. Є багато сучасних митців, які продовжують досліджувати стиль і просувати його в нових напрямках, залишаючись при цьому вірними його корінню. Колектив гурту "Double Whisky" представлений класичним складом для цього жанру - дві акустичні гітари, контрабас та скрипка.

Вхід вільний для користувачів бібліотеки.

 

]]>
"Музейні зустрічі", які відбудуться в експозиції виставкового проєкту "Володимир Ємець: родина, друзі, Україна!" http://monitor.cn.ua/ua/anons/96551 Анонси article Thu, 27 Apr 2023 16:00:00 +0300 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на "Музейні зустрічі", які відбудуться в експозиції виставкового проєкту "Володимир Ємець: родина, друзі, Україна!":
-    27 квітня о 16-00 з Марією Рибіною-Ткач, директором Чернігівської дитячої художньої школи, ученицею Володимира Ємця;
-    30 квітня о 15-00 з Василем Чепурним, журналістом та громадським діячем.

Учасники зустрічей – відомі в місті та області люди, портретовані в свій час Володимиром Ємцем.

Вхід за музейним квитком - 20 грн.

Зустрічі відбудутьсяза адресою м. Чернігів, вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтваЧернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана.

Довідки за номером телефону (050) 7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).

]]>
Лекція «Основні права споживачів. Що необхідно знати. Основні аспекти законодавства про рекламу та антитютюнове законодавство» http://monitor.cn.ua/ua/anons/96553 Анонси article Thu, 27 Apr 2023 15:00:00 +0300 27 квітня (четвер) о 15:00 запрошуємо до читальної зали Чернігівської ОУНБ на лекцію «Основні права споживачів. Що необхідно знати. Основні аспекти законодавства про рекламу та антитютюнове законодавство».
Організатори: Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека; Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області.
Довідки за телефонами: (0462) 67-61-97 (читальний зал), (098) 895-28-93 (Viber/Telegram).
ВАЖЛИВО! У разі оголошення ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ проведення заходу призупиняється. Гості і працівники бібліотеки прямують до найближчого укриття (просп. Миру, 35, 35а, 35б).

 

]]>
Зустріч-обговорення проєктів з розвитку Чернігова http://monitor.cn.ua/ua/anons/96527 Анонси article Wed, 26 Apr 2023 18:00:00 +0300 Чернігівська міська рада запрошує на «URBAN TALKS» — відкриту зустріч-обговорення проєктів з розвитку Чернігова. Нам важлива Ваша думка!

Партнери-учасники: "Yakusha Studio", ГО "Агенція міських ініціатив", ГО "Еко-місто", Bike City consulting

Дата: 26 квітня. Початок — 18.00.

Локація: Aware Zone, Black Wood Tower (10 поверх), вул. Київська, 11.

Для участі просимо зареєструватися до 25 квітня 16.00 (кількість місць обмежена).

Програма та реєстрація за посиланням:  https://forms.gle/bATcwRsUqBe3nMge9

]]>
Вебінар «Компенсація за пошкоджене/знищене житло» http://monitor.cn.ua/ua/anons/96522 Анонси article Sat, 22 Apr 2023 10:00:00 +0300 Регіональна команда в Чернігівській області БО «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» запрошує взяти участь у вебінарі «Компенсація за пошкоджене/знищене житло».

Захід відбудеться 22 квітня 2023 року з 10:00 до 12:00 через платформу Zoom.

Під час заходу поговоримо про:
👉 національне законодавство, що регулює питання пов’язані з отриманням компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна;
👉 подання заяви про надання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна отримувачами компенсації;
👉 порядок розгляду заяв, прийняття рішень про надання компенсації;
👉 види компенсацій та умови/порядок їх використання отримувачами;
👉 додаткові способи фіксації пошкодження чи знищення майна;
👉 програми підтримки населення на рівні Чернігівської територіальної громади щодо питань пов’язаних із отриманням компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна.

Для участі, просимо обов’язково заповнити реєстраційну форму: http://surl.li/gmtas

Підключитися до конференції Zoom: http://surl.li/gmtbg

Ідентифікатор: 926 1367 3798
Код доступу: 842361

Захід відбудеться в рамках Проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

]]>
Відкриття виставки дитячих малюнків учасників акції «Коли ми разом» http://monitor.cn.ua/ua/anons/96514 Анонси article Thu, 20 Apr 2023 15:00:00 +0300 Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на відкриття виставки дитячих малюнків учасників акції «Коли ми разом», що була організована Благодійним фондом «Рокада» 8 квітня цього року для внутрішньо переміщених осіб.
Партнер виставки – Чернігівська дитяча художня школа.
Відвідати виставку малюнків можна у період з 20 до 30 квітня.

Відкриття відбудеться 20 квітня 2023 року о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтва).

 

]]>
Презентація книги Олексія Брика "Переселенка" http://monitor.cn.ua/ua/anons/96453 Анонси article Wed, 19 Apr 2023 14:00:00 +0300 19 квітня о 14:00 у читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація книги Олексія Брика "Переселенка". Формат заходу змішаний (онлайн та офлайн).
 У повісті "Переселенка" відомий український письменник Олексій Брик відобразив героїчну боротьбу українського народу з російськими загарбниками в Україні. Війна триває. Але ми незламно віримо в Україну, ЗСУ, Перемогу та Мир.

  Про автора
  Олексій Брик народився в селі Кузьминцях Гайсинського району Вінницької області. Співавтор двадцяти однієї книги, публіцист і редактор. Член Національної спілки письменників України. Відзначений державними нагородами. Лауреат літературних премій "Смарагдова ліра", імені Михайла Коцюбинського та Леоніда Глібова, чотирнадцятиразовий лауреат Чернігівського обласного конкурсу "Книга року", нагороджений двома медалями Національної спілки письменників України.

  ВАЖЛИВО! У разі оголошення ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ проведення заходу призупиняється. Гості і працівники бібліотеки прямують до найближчого укриття (просп. Миру, 35, 35а, 35б).
За додатковою інформацією звертатися:
Надія Заваліна, тел. (0462) 67-61-97
 

]]>
Зустріч із гостями з Литви, письменниками і волонтерами http://monitor.cn.ua/ua/anons/96458 Анонси article Tue, 18 Apr 2023 12:00:00 +0300 Зустріч із гостями з Литви, письменниками і волонтерами 18 квітня о 12.00, в Центральній міській бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського.

МЕТА ВІЗИТУ: дарування меблів та комп'ютерної техніки Чернігівській міській бібліотеці для дітей ім. О.П. Довженка.

ГОСТІ З ЛИТВИ: Марюс Бурокас, поет і перекладач, книжковий оглядач, головнийредактор журналу “Вільнюс Ревю”;Донатас Петрошюс, поет і есеїст, футбольний фанат; Лаурінас Каткус, письменник, есеїст, перекладач, ініціатор та мистецький директор фестивалю “Тиждень літератури” в Каунасі.

КООРДИНАТОРКАВОЛОНТЕРСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ  –  Катерина Міхаліцина, письменниця, перекладачка, редакторка, членкиня Українського ПЕН, авторка понад 20 книжок для дітей.

Саме за ініціативи цієї дружньої команди восени 2022 Літературний фонд Спілки письменників Литви (Lietuvos rašytojų sąjungos Literatūros fondas, який наразі очолює Ірена Алексайте), перетворився на центр збору коштів та допомоги для України, що зосередженийнавколо письменницької та видавничої спільнот.

Завдяки фонду, а також особистим зусиллям багатьох письменників, перекладачів та небайдужих людей, вдалося придбати вже три автомобілі для ЗСУ, а ще медичні засоби (турнікети, целокс тощо), прилад нічного бачення, рації, спеціальні рукавиці, теплі шкарпетки, спальники й каремати для військових, а також саперні лопати, генератори, зарядні станції, налобні ліхтарики та безліч хімічних грілок. Також закупили і передали дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни та приладдя для малювання в волонтерські центри Херсона та для БФ “Діти Нікополя”.



Контактна особа:
Сльозка Олена
0679936092
 

]]>