Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 00:14:58

У Чернігові створюється календар подій на наступний рік

02.11.2012   08:04

Заступник міського голови Анна Романова провела нараду за участю працівників відділів та управлінь міської ради, засобів масової інформації з питань підготовки календаря подій міста Чернігова на наступний рік.

Календар подій міста розробляється з 2011 року для своєчасного інформування громадськості про масові заходи, які проводитимуться в обласному центрі.

Наразі вже йде активна підготовка щодо створення такого зведеного плану на 2013 рік. До цього проекту залучено багато художників та фотографів, які хочуть себе презентувати.

За словами Анни Романової, календар створюється з метою популяризації нашого славетного міста, щоб привернути увагу туристів не тільки з українських міст, а й з інших країн та ознайомити їх із багатою історико-культурною спадщиною нашого древнього міста і Чернігово-Сіверського краю.

В календарі до кожного місяця підібрано наймасштабніші події, що відбувались цього року. Відомими та цікавими для всіх стали такі фестивалі та акції: “Еко-бум”, “Романтік”, “Зелена сцена”, “Джаз-фестиваль” та ін.

“Події, які ввійшли до календаря, повинні привабити людей і викликати бажання відвідати наше місто, адже з кожним роком яскравих подій все більше й більше” – вважає А. Романова.

Начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко відзначив, що спеціалістами управління постійно вивчається досвід, форми та методи роботи щодо організації масових заходів таких відомих фестивальних міст як Львів, Кам’янець – Подільський.

Вже з грудня цього року календар буде розповсюджуватись серед державних адміністрацій інших міст як віп-сувенір, причому не лише в друкованому вигляді, а й в електронному.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини