Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 22:13:04

Голова ОДА Андрій Прокопенко відвідав одну з найпотужніших броварень України – Чернігівський пивкомбінат

20.05.2020   10:53Агенцiя

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 19 травня ознайомився з потужностями Чернігівського пивкомбінату.

Чернігівський пивкомбінат «Десна» першим в Україні став частиною міжнародної компанії «Interbrew» і сьогодні є частиною найбільшого світового пивоварного концерну «AB InBev Efes».

З 2000 року компанія посідає лідируючі позиції на українському ринку. Її продукцію можна побачити на полицях магазинів по всій Україні. Компанія демонструє високу якість та соціальну відповідальність.

Один з головних пріоритетів – безпека праці. Стандарт єдиний для всіх заводів, будь-то у Бельгії, США чи інших країнах. Персонал забезпечений усім необхідним – від спецодягу до захисних окулярів. 4319 днів без нещасних випадків – таку інформацію висвітлює табло на прохідній. І це показово.

Топ-менеджмент і рядові співробітники працюють в одному приміщенні, облаштованому за принципом «open space». Загалом на заводі працюють близько 350 людей. У сезон кількість персоналу ще збільшується.

– Пиво варять лише з високоякісних сільськогосподарських продуктів та кращих натуральних інгредієнтів. При цьому 95% – вітчизняні. Лише рис і хміль імпортують з інших країн. Сподіваюсь, що в перспективі українські хмілярі будуть поставляти свою продукцію на заводи «AB InBev Efes», – каже Андрій Прокопенко.

Але, мабуть, найголовнішим компонентом є вода. Від неї залежить і смак, і аромат. Тому контроль за якістю води є надважливим процесом. Воду отримують з артезіанської свердловини глибиною 700 метрів. При цьому вона проходить багаторівневе очищення. Застосовуються різні матеріали для досягнення необхідних фізико-хімічних параметрів.

Голова ОДА ознайомився з різними етапами виробництва – варінням, бродінням, сепарацією, охолодженням, фільтрацією. Ввесь процес автоматизований. Температурний, часовий та інші режими відображаються на моніторах. Система контролює всі параметри і будь-які відхилення одразу регулюються оператором.

Нині на заводі випускається 28 видів готової продукції. А з урахуванням різних упакувань та марок асортимент досягає 110 найменувань. Найбільше продукції випускається у склі, далі йде ПЕТ, алюмінієві банки, а також кеги.

У 2012 році завод запустив в експлуатацію споруди з очищення виробничих стічних вод. Застосовується передова технологія з використанням біологічних компонентів – аеробного та анаеробного мулу. Таким чином досягається максимальне видалення забруднюючих компонентів. За технологією, 80% органічних сполук перетворюється на біогаз, який підприємство використовує у своїй діяльності. Відходи виробництва перероблюються на 99,7%.

Проєктна потужність підприємства – 42 мільйони декалітрів на рік. Останні роки підприємство нарощує обсяги готової продукції. Так, у 2018 році було вироблено 17,1 мільйона декалітрів, а у 2019 році – 18,5. План на 2020 рік – 18,5 мільйона декалітрів.

– Серед проблемних моментів – незбалансованість введених у 2015 році законодавчих змін, зокрема щодо ліцензування виробництва алкогольнгої продукції, оптової торгівлі тощо. Для вирішення цих питань будемо співпрацювати з народними депутатами України, – зазначив голова ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.