Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 02:05:09

Звільнення території Чернігівської області від ХЗЗР

13.09.2012   12:18

Станом на 13.09.2012 року проведені роботи по перезатаренню і вивезенню ХЗЗР на територіях Чернігівського, Куликівського, Бахмацького, Ріпкинського, Борзнянського, Ніжинського, Корюківського, Семенівського та Н-Сіверського районів області.

Звільнення території Чернігівської області від ХЗЗР

Звільнення території Чернігівської області від ХЗЗР

Загальна кількість ХЗЗР, запланованих до вивезення з території Чернігівської області, які пройшли тендерну процедуру, складає 341,830 т. На сьогодні вивезено, заявлену до фінансування згідно даних інвентаризації кількість, що склала 341,886 т.

В ході проведення вищезазначених робіт вдалося повністю звільнити від залишків безгосподарських ХЗЗР лише 7 районів: Чернігівський, Куликівський, Ріпкинський, Бахмацький, Ніжинський, Корюківський та Н-Сіверський, хоча планувалося очистити територію області в повному об’ємі.

При проведенні робіт по перезатаренню ХЗЗР практично у кожному районі було виявлено значні перебільшення заявлених кількостей відходів, визначених комісійно. Розбіжність пояснюється тим, що при проведенні у 2011-2012 роках спеціально створеними комісіями чергової інвентаризації непридатних до використання ХЗЗР, їх залишкові кількості визначались візуально з урахуванням застарілих облікових даних. Понадлімітна кількість безгосподарських ХЗЗР, виявлених в ході проведення робіт по перезатаренню, складає близько 300 т. У 2011 році було виділено та використано на утилізацію пестицидів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища близько 16 млн. грн., при цьому було вивезено 768,781 т ХЗЗР.

У 2012 році вивезення здійснювалось за рахунок коштів виділених Міністерством екології та природних ресурсів України з Державного бюджету охорони навколишнього природного середовища.

Для вирішення питання повного очищення території області, Хоменко В.М. – голова облдержадміністрації, висловив клопотання перед міністром екології Ставицьким Е.А. про виділення додаткових коштів для проведення робіт остаточного звільнення території області від залишків безгосподарських агрохімікатів.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини