Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 січня, 05:34:24

Чим займаються наші діти та як вони проводять літні канікули...

09.08.2012   08:18

Про це, та багато іншого розповів журналістам на перс-конференції, що відбулася в приміщенні прес-центру сектору зв'язків з громадськістю УМВС України в Чернігівській області, виконуючий обов'язки начальника відділу кримінальної міліції в справах дітей УМВС, майор міліції Олексій Власенко.

Зустріч була присвячена загальнодержавній операції «Літо - 2012», яка проводиться щороку та триває впродовж усіх літніх канікул. Бесіда вийшла жвава, невимушена та незаангажована.

Після короткого вступного слова доповідача, де була озвучена статистична інформація щодо роботи підрозділу як за період операції так і з початку року, журналісти мали змогу поставити керівнику ВКМСД запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

Представників мас-медіа цікавили питання які злочини найчастіше скоюють підлітки, процентне співвідношення хлопчиків та дівчаток серед неповнолітніх порушників, роль дорослих у втягненні або недопущенні скоєння неповнолітніми злочинів та правопорушень, частота та причини втеч дітей з дому та таборів відпочинку, боротьба міліції з пияцтвом у середовищі неповнолітніх та покарання дорослих за потурання цьому ганебному явищу.

прес-реліз

Про стан проведення на території області загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів «Літо-2012».

На даний час на території області продовжується проведення загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи «Літо-2012».

На Чернігівщині розташовано 25 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Всі ці заклади розпочали свою роботу з 19 червня поточного року. Зі шкіл-інтернатів до таборів відпочинку направлено 387 дітей. Вся інформація стосовно дітей працівниками ОВС, була надана до таборів відпочинку з метою контролю за неповнолітніми, які схильні до самовільного залишення вищезазначених закладів.

За кожним табором відпочинку закріплений працівник міліції, який постійно проводить профілактичну роботу з неповнолітніми під час їх відпочинку в цих закладах.

Кримінальною міліцією у справах дітей проаналізовано результати роботи підпорядкованих підрозділів під час проведення на території Чернігівської області оперативно-профілактичних заходів «Літо-2012».

Так, упродовж літніх канікул неповнолітніми було вчинено 79 злочинів проти 78 минулого року службою КМСД протягом літніх канікул розкрито 52 злочини, проти 47 минулого року (+10,6%).

Одним із пріоритетом роботи кримінальної міліції у справах дітей є виявлення дорослих осіб, які втягують неповнолітніх   у   злочинну   діяльність,   так   в   період   з 01.06.2012 по 08.08.2012 працівниками органів внутрішніх справ порушено 4 кримінальні справи (2011 - 4), передбачених ст. 304 ККУ.

З 01.06 по 08.08.2012 працівниками КМСД під час проведення загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів працівниками служби було складено: 455 адміністративних протоколів проти 373 минулого року (+21,9) з них: за продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів складено - 87 протоколів, проти - 83 у минулому році.

По 10 матеріалах регіональним управлінням ДПА України прийнято рішення про анулювання ліцензії та накладено штраф на суму 68,000 грн.

За невиконання батьками своїх обов'язків по догляду за дитиною, за вказаний період складено - 109 протоколів, проти - 76 минулого року (+33).

Також на даний час залишається актуальною проблема щодо поліпшення стану розшуку безвісти зниклих дітей.

В період з 01.06.2012 по 08.08.2012 до ОВС області надійшло 34 заяви по факту зникнення неповнолітніх, всі діти були розшукані та повернуті за місцем проживання.

Під час літнього відпочинку надійшло 2 заяви про зникнення дітей з дитячого оздоровчого закладу директор зазначеного закладу за поданням начальника райвідділу УМВС притягнутий до дисциплінарної відповідальності.

За період відпрацювання працівниками ВКМСД МРВ області було направлено 20 подань до органів виконавчої влади, щодо усунення причин та умов, які сприяють скоєнню злочинів, правопорушень серед неповнолітніх та самовільного залишення неповнолітніми інтернатних закладів.

Останні новини Чернігівщини

Слідчого поліції засуджено за корупцію

Слідчого поліції засуджено за корупцію 16:05

За матеріалами Служби безпеки України засуджено слідчого Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, який вимагав та отримав хабар від фігуранта кримінального провадження.

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни 15:56

Кабінет міністрів України на засіданні в середу прийняв розпорядження Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров'я в госпітальних округах на період до 2023 року.

На Чернігівщині споживачам мають повернути зайво нараховані майже 800 тисяч гривень за комунальні послуги

На Чернігівщині споживачам мають повернути зайво нараховані майже 800 тисяч гривень за комунальні послуги 12:08

На підставі звернення фізичної особи щодо правомірності підвищення з 01.09.2019 року ціни на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій фахівцями Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області була проведена позапланова перевірка суб’єкта господарювання, що є виконавцем цієї послуги.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 11:49

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Більше сотні чорнобильців отримають посвідчення нового зразка

Більше сотні чорнобильців отримають посвідчення нового зразка 11:41

Комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян розглянула документи щодо заміни посвідчень на бланки нового зразка 35 ліквідаторам, 77 потерпілим та двом учасникам ліквідації інших ядерних аварій. Засідання провела заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, яка очолює цю комісію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини