Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 00:38:20

Відбулося засідання Комісії з питань моніторингу довкілля Чернігівської області

26.02.2019   17:14Агенцiя

26 лютого у Департаменті екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА відбулося засідання Комісії з питань моніторингу довкілля Чернігівської області.


У зібранні взяли участь представники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції та Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, інші зацікавлені особи. Деснянське басейнове управління водних ресурсів представляла начальник управління Наталія Грудницька.

Наталія Миколаївна ознайомила присутніх з якісним станом поверхневих вод області у 2018 році та перспективами удосконалення моніторингових досліджень. У своїй доповіді вона зазначила, що спостереження за якістю поверхневих вод на Чернігівщині здійснювалося у 20 створах на 13 водних об’єктах, з них за рік було відібрано 196 проб, виконано 5144 вимірювань.

Згідно результатів даних аналізів екологічний стан поверхневих вод у порівнянні з минулими роками суттєво не змінився. Спостерігалось несуттєве перевищення показників по залізу загальному та марганцю, проте це явище є специфічною особливістю всіх річок області.

Інші учасники Комісії доповідали з таких питань: оцінка впливу на довкілля, як інструмент охорони навколишнього середовища; використання і збереження природних ресурсів області; стан дотримання вимог санітарного законодавства на підприємствах питного водопостачання та водовідведення в населених пунктах Чернігівщини.

По завершенню засідання буде складений протокол затверджених рішень Комісії, згідно яких присутні дійшли згоди посилити спільні зусилля в питаннях контролю екологічного стану довкілля регіону, налагодити інформаційну взаємодію суб’єктів моніторингу та піднімати нагальні екологічні питання обласного рівня на розгляд інших представників влади.


Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

Наймасштабніша партія і гучне затримання контрабанди цигарок на Чернігівщині

Наймасштабніша партія і гучне затримання контрабанди цигарок на Чернігівщині 13:40

Увечері, 7 серпня, в пункт пропуску «Нові Яриловичі» на в’їзд в Україну смугою руху «червоний коридор» прибув вантажний автомобіль марки «Даф» За кермом транспортного засобу білоруської реєстрації був 29 річний громадянин Білорусі.

У Чернігівській міськраді привітали будівельників з прийдешнім професійним святом

У Чернігівській міськраді привітали будівельників з прийдешнім професійним святом 13:31

Напередодні Дня будівельника, який відзначається традиційно в другу неділю серпня, в Чернігівській міській раді відбулося нагородження кращих працівників цієї галузі нашого міста.

У Чернігівській області виявлено +28 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено +28 нових випадків COVID-19 13:25

За даними Управління охорони здоров’я станом Чернігівської ОДА на 13.00 суботи 8 серпня в області зафіксовано 28 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини