Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 09:41:19

Громадські організації Чернігова збирають допомогу постраждалим від негоди

03.07.2018   14:12

Про залучення небайдужих громадян до організації допомоги постраждалим від сильної зливи, що сталася 30 червня та спричинила підтоплення і руйнування окремих будинків, говорили 2 липня на брифінгу в чернігівському прес-центрі «Чиста політика».

Захід пройшов за ініціативи громадських організацій Чернігова: «Голос батьків», «Міський молодіжний центр “Жменя”», «Шанс», «Спілка Самаритян України Чернігівське об’єднання», «РАДА ПАРТНЕРСЬКОГО РОЗВИТКУ», «Коло Чернігівщини».

Представники цих громадських об’єднань закликали друзів, колег та небайдужих чернігівців допомогти постраждалим людям, які потребують нашої уваги та підтримки.

Зокрема, депутат Чернігівської міської ради, керівник КЗ «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2» та представник ГО «Міський молодіжний центр «Жменя»» Регіна Гусак повідомила, що майже відразу, коли сталося стихійне лихо, розпочався збір необхідних речей для постраждалих. Почали відгукуватися небайдужі люди, які й надихнули на створення централізованого окремого штабу по збору цих речей.

- За вихідні ми зібрали чимало як продуктів харчування, так й інших нагальних речей, які були передані до пункту обігріву по вул. Декабристів та мешканцям з вул. Текстильників, 23. Телефонували також і з інших адрес.

Наразі збір необхідних речей продовжується. Вже визначений перелік пріоритетних речей. Зокрема, це засоби для чищення коврів, підлоги, вікон та посуду.

Надалі ми комплектуватимемо індивідуальні адресні пакети з побутовою хімією та продуктами харчування і потім спільно з представниками ДСНС передаватимемо ці пакети мешканцям міста.

В реабілітаційному центрі спочатку перебувало 9 переселених осіб, а зараз залишилося двоє – бабуся з онуком, - сказала Регіна Гусак.

Пункт збору: проспект Перемоги, 183 - Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2 - з 9 до 17 години.

Перелік основних речей, котрі потребують постраждалі від стихії, наступний:

Продукти харчування тривалого зберігання:
     Крупи та макаронні вироби, борошно і цукор, чай та кава.
     Печиво, солодощі, варення, джеми, повидло фабричного виробництва.
     Соняшникова олія.
     Рибні та м’ясні консерви, овочева консервація фабричного виробництва.
     Овочі (картопля, буряк, морква) та фрукти (яблука, апельсини).
     Сухофрукти, бобові, горіхи.

Речі першої необхідності:
     Постільна білизна.
     Засоби гігієни (шампунь, мило, зубна паста тощо).
     Одяг та взуття (для дітей та дорослих в охайному стані).

Також, для упорядкування осель після затоплення необхідні:
     Пральні порошки.
     Миючі засоби для підлоги, килимів, вікон тощо.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.