Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 14:26:25

День відкритих дверей в Чернігівській виправній колонії № 44

09.06.2012   10:05Агенцiя

Побачити умови, у яких проживають засуджені жінки Чернігівської виправної колонії № 44 мали змогу представники засобів масової інформації.

Для цього у колонії провели День відкритих дверей.

З нагоди святкування Дня журналіста колонія відкрила свої двері для всіх представників ЗМІ, хто бажав особисто побачити як відбувають покарання засуджені, які комунально-побутові умови їх утримання, почути особисто від засуджених відповіді на свої запитання.
До програми Дня відкритих дверей входило відвідування їдальні, клубу, відділення ресоціалізації, школи, професійно-технічного навчального центру, швейного виробництва колонії та Будинку дитини. Тобто, відвідувачі отримали досить широкі та вагомі враження про умови перебування засуджених в колонії.

Дуже цікавим було відвідування житлових приміщень. Так, гості колонії особисто побачили, що умови утримання засуджених відповідають всім умовам сучасності. В жилих приміщеннях є телевізор, холодильник для збереження їжі. У кожного засудженого є своє спальне місце, тумбочка для необхідних у повсякденному житті речей. В приміщенні тепло і затишно.

Особливим враженням в памяті закарбується огляд Будинку дитини, де зараз перебуває 24 дитини віком до 3-х років. Завдяки тісній співпраці зі Швейцарським фондом співробітництва в Україні, в рамках проекту “Жінки та матері з дітьми в ув’язненні”, який передбачає сумісне проживання матерів з дітьми, з лютого 2011 року деякі засуджені матері переведені до будинку дитини при установі для спільного проживання із своїми дітьми. На даний час 11 засуджених матерів проживають разом із своїми дітьми у будинку дитини. Дітей, яким виповнюється три роки, можуть забрати на виховання близькі родичі засуджених, якщо їх матері ще відбувають покарання. У випадку, якщо рідних немає, дітей переводять до дитячого дошкільного закладу інтернатного типу у місті Прилуки.

Цікавим місцем в колонії є Державне підприємство колонії, пріорітетним видом діяльності якого є швейне виробництво. Основними видами продукції підприємтва є: робочий спецодяг, літнє та зимове обмундирування для силових структур, медичний одяг, євроспецодяг літній та утеплений, постільна білизна, матраци та подушки. Саме на цій швейній фабриці працює більшість працездатних засуджених жінок.
Начальник управління Олександр Доробалюк та начальник Чернігівської виправної колонії Андрій Кирієнко відповіли на всі поставлені питання та запевнили, що це не останній візит представників ЗМІ та громадськості до установ Чернігівської області.

Наприкінці зустрічі журналістів з пенітенціаріями, представники ЗМІ отримали можливість відвідати Чернігівський юридичний коледж Державної пенітенціарної служби України. Заклад, що готує висококваліфікованих спеціалістів пенітенціарній службі. Курсанти коледжу відкрито спілкувались з гостями й розповіли про причини вступу до данного вузу та свої плани на майбутнє. З цікавістю можна було спостерігати заняття з рукопашного бою та проведення занять з криміналістики.

Особливо зацікавив громадськість той факт, що Чернігівський юридичний коледж 100 відсотково працевлаштовує своїх випускників й дає високі шанси молодій людині вступати до вишу.


Прес-служба управління в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини