Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 13:35:17

Близько 200 письмових звернень отримали фіскальні органи Чернігівщини з початку року

20.09.2017   08:17Агенцiя

На розгляд до органів ГУ ДФС у Чернігівській області у січні-серпні поточного року надійшло 191 індивідуальне письмове звернення, 4 колективних та 3 анонімних.

За результатами розгляду на 67 звернень надано роз’яснення, 124 - вирішено позитивно, 4 – перебуває на стадії розгляду та 3 - не підлягали розгляду (анонімні).

У 184 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, сплати податків та зборів, 10 звернень стосувалися діяльності центральних органів виконавчої влади, 3 - питань праці та заробітної плати та 1 - соціального захисту.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівництвом фіскальної служби області проведено 36 особистих прийомів громадян. Під час яких звернулося 24 підприємця, 5 пенсіонерів, 3 – колишніх працівника органів ДФС та інші категорії.

Переважна більшість звернень, що надійшли під час особистих прийомів, стосувалися адміністрування податків, зокрема, плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, а також відмови в отриманні реєстраційного номера облікової картки платника податків, ухилення від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівець сплатив борг по аліментах та віддав квартиру в рахунок майбутніх платежів

Чернігівець сплатив борг по аліментах та віддав квартиру в рахунок майбутніх платежів 12:57

Для сумлінних батьків, які бажають своєму чадові тільки найкращого, не існує перепон на шляху економічного забезпечення дитини. Навіть розлучення не стає підставою для нехтування потребами підростаючого покоління.

На Чернігівщині спостерігачі ОПОРИ відвідали майже всі партійні конференції із висування кандидатів

На Чернігівщині спостерігачі ОПОРИ відвідали майже всі партійні конференції із висування кандидатів 12:45

Протягом 17-20 вересня осередки партійних організацій провели в області конференції, під час яких відбулося висування кандидатів у депутати різних рівнів рад, а також кандидатів на посади міських, сільських та селищних голів.

"Силуети на склі" або "Чернігів, який не зберігся" 12:23

Чернігів дуже багатий на різноманітні пам’ятки архітектури як національного, так і місцевого значення. Утім, як відомо, лише дуже мала їх частинка збереглася до нашого часу. Багаторічні археологічні, історичні та архітектурні дослідження показали, що велика частина споруд просто вже втрачена або збереглася з великими перебудовами.

Перший заступник голови ОДА Віталій Загайний відвідав Остерську і Деснянську громади

Перший заступник голови ОДА Віталій Загайний відвідав Остерську і Деснянську громади 10:53

25 вересня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний здійснив робочу поїздку до Козелецького району, в рамках якої відвідав дві громади – Остерську і Деснянську.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини