Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 12:26:48

Патрульні затримали хлопця, який перелазив із балкона на балкон та кидав у людей з сьомого поверху палицями і залізяками

11.08.2017   07:56

10 серпня близько сьомої ранку до поліції надійшла інформація, що на вулиці Рокоссовського невідома особа, яка знаходиться на балконі сьомого поверху, неадекватно поводиться і голосно кричить. За вказаною адресою був направлений один із екіпажів патрульної поліції.

За кілька хвилин патрульні, які прибули на виклик, попросили підкріплення. На місце приїхали ще два екіпажі. В одному з них перебував лейтенант поліції Євгеній Іваненко. Саме він в подальшому вів переговори з агресивним хлопцем.

З’ясувалося, що молодий чоловік (йому близько 20 років) із вікна шостого поверху переліз на сусідський балкон, а потім – на балкон поверхом вище. Там він почав голосно кричати і кидатися вниз усім, що потрапляло під руку на балконі: палками, обрізками металевих труб тощо.

Лейтенант поліції Іваненко, стоячи внизу, розговорив і трохи заспокоїв знервованого хлопця, бо зважаючи на його стан, він би міг стрибнути вниз. За деякий час молодий чоловік дозволив поліцейському підійти ближче і Євгеній разом із колегами піднялися на сьомий поверх. Правоохоронець вийшов на загальний балкон та продовжив розмову, колеги ж залишалися на сходах. Хлопець розповів поліцейському, що розшукує свою дівчину, яку дуже кохає, але не знає, де вона, тож він всюди її шукає.

Якоїсь миті хлопець, який практично заспокоївся, знову став агресивним і почав швидко спускатися балконом із сьомого поверху на шостий та заскочив у квартиру через відчинені балконні двері. Все відбулося просто миттєво. Та хазяйка квартири, не розгубившись, виштовхала його на сходову клітку, де його одразу ж скрутили правоохоронці.

Агреснивного хлопця, поведінка якого постійно змінювалася, передали медичній бригаді швидкої допомоги, яка вже чекала внизу. Чоловіка в супроводі патрульних доставили до медичного закладу.

Пізніше поліція встановила, що він приходив у гості до знайомих, які живуть на шостому поверсі. Але поспілкуватися з цими людьми одразу на місці й з’ясувати причини такої поведінки їхнього гостя не вдалося, бо дверей квартири ніхто не відчинив.


Патрульна поліція Чернігова

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.