Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:19:55

Відбулися збори з головними сержантами та старшинами оперативного командування “Північ”

04.11.2016   15:15Агенцiя

На базі 1-ї окремої танкової бригади впродовж трьох днів були проведені збори з головними сержантами та старшинами оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Захід проводився з метою підвищення рівня професійних навичок сержантського складу в плануванні та забезпеченні виконання заходів бойової підготовки, повсякденної діяльності, а також проведення обміну досвідом щодо роботи головних старшин по підтриманню належного рівня готовності підлеглого особового складу до виконання завдань за призначенням.

Під час зборів з сержантами були проведені практичні заняття з вогневої, фізичної, військово-медичної та тактичної підготовки з використанням пейнтбольної зброї, також навчали основним принципам та порядку застосування БПЛА, ведення розвідки та аналізу місцевості з висоти польоту.

Варто зазначити, що підготовку до занять з навчання сержантів, здійснено з врахуванням сучасних ризиків та досвіду набутого під час ведення бойових дій.

Під час підведення підсумків зборів командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Вячеслав Назаркін зазначив, що в сучасних Збройних Силах України сержантський корпус — це первинна командирська ланка, яка повинна складатись зі справжніх професіоналів.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини