Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 05:56:09

В День знань поліцейські Чернігівщини побували в кожній школі області

01.09.2016   15:08Агенцiя

1 вересня у всіх школах Чернігівської області поліція не лише охороняла публічний порядок і безпеку, а й розповідала про правила безпечної поведінки.

Перший день нового навчального року - особливий день не лише для учнів, батьків та вчителів, а й для правоохоронців. Сьогодні поліцейські, які несуть службу у посиленому режимі, завітали на святкову лінійку в кожну школу області.
 
Поліція не лише охороняла публічний порядок і безпеку на територіях навчальних закладів та навколо них, а й розповідала всім учасникам свята про необхідність пам’ятати та дотримуватись правил дорожнього руху. Також правоохоронці звертали увагу дорослих - батьків та вчителів, на способи та методи запобігання вчиненню неповнолітніми правопорушень.

На кожному пішохідному переході поблизу шкіл чергували або патрулювати наряди поліції з нагляду за безпекою дорожнього руху. Вони регулювали потік автотранспорту таким чином аби створити найбільш комфортні умови для учнів та їх батьків дорогою до школи.
Під особливий контроль поліції потрапили і шкільні автобуси, які доставляють учнів до школи в сільській місцевості. Віднині і надалі, протягом всього начального року, їх технічний стан будуть перевіряти особливо ретельно.

Керівництво поліції сподівається, що всі ці вжиті заходи за активного сприяння школи, батьків та громадськості, дозволять знизити і дитячий травматизм і підліткову злочинність до мінімуму.


Для довідки:

1 вересня 2016 року на території Чернігівської області святкові заходи з нагоди відзначення «Дня знань» та початку нового навчального року відбулися в 660 навчальних закладах. Охорону публічного порядку та безпеки забезпечували  840 поліцейських ГУНП в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.