Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:26:58

Пройшов інтерактивний молодіжний захід в рамках проекту "Моя країна – Україна, Чернігівщина – її північний кордон"

29.06.2016   16:59Агенцiя

25 червня з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України, на полігоні 169-го навчального гвардійського центру Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна» пройшов інтерактивний молодіжний захід в рамках проекту «Моя країна – Україна, Чернігівщина – її північний кордон».

Учасниками заходу стали близько 40 осіб з яких, активна молодь Чернігівської області, військовослужбовці військово-навчального центру "Десна", члени громадських організацій, учасники АТО разом з дружинами.

Під час заходу відбулась екскурсія по навчальному центру, а також пройшов патріотичний флешмоб з розгортанням національного 33-метрового прапору України за участі близько 100 солдатів строкової служби, які проходять навчання в центрі.

Організаторами проекту є Департамент сім’ї, молоді та спорту спільно з громадською організацією «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.