Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:05:10

Рятувальники застерігають громадян дотримуватися основних правил безпеки під час перебування на водоймах

07.06.2016   07:24Агенцiя

З настанням літнього періоду, все більше громадян покидають свої домівки й відправляються відпочивати на природу до водойм. У зв’язку з цим, зростає загроза збільшення нещасних випадків.

Тому рятувальники Чернігівщини звертаються до громадян з проханням: дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки на воді.

Щоб Ваш відпочинок не перетворився на нещасний випадок, варто пам’ятати! Що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання. Суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися радимо в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, а повітря не нижче +24. Переохолодження – головна причина трагічних випадків. Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці. Уникайте води із швидкою течією, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Не слід пірнайте з берега, гірки, дерева, у воду слід входити поступово, обережно пробуючи дно ногою. Купатися краще там, де є рятувальні пости. До плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів. Радимо утримуватися від далеких запливів, особливо якщо не впевнені у своїх силах; Суворо забороняється вживати спиртні напої під час купання.

 Ні в якому разі не залишати дітей без нагляду, їхня поведінка у воді не передбачувана. Не дозволяйте дітям, які не вміють плавати, заходити у воду глибше, ніж до поясу.

Пам’ятайте! Знання та дотримання найпростіших правил безпеки на воді забезпечить вам приємний відпочинок і най головне збереже Ваше здоров’я та життя.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.