Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:52:38

Прокуратура вимагає повернути майже 50 гектарів земель водного фонду з незаконного користування

05.05.2016   16:06Агенцiя

Законність передачі земель, насамперед розташованих у привабливих місцях нашого регіону, зокрема земель водного фонду, залишається в полі зору органів прокуратури.

Особливу увагу звернуто не лише на факти протиправної передачі земель вказаної категорій, а й випадки, коли орендарі після припинення дії договору не повертають водні об’єкти у державну власність.

Так, у 2006 році приватній структурі строком на 5 років місцевою райдержадміністрацією передано у користування 7 земельних ділянок водного фонду для риборозведення загальною площею майже 50 га.

Враховуючи законодавчі зміни до Земельного кодексу України та Закону України «Про аквакультуру», передачу таких земель віднесено до виключної компетенції обласної державної адміністрації, збільшено й розміри орендної плати.

Однак, орендар по закінченню дії договору оренди на новий строк його не переуклав, а водні об’єкти в державну власність не  повернув.

З метою відновлення порушених інтересів держави, прокурор  звернувся з позовом до суду з вимогою повернути майже 50 га земель водного фонду нормативною грошовою оцінкою понад 700 тис. грн. з незаконного користування.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.